İL İL HASTANELER

Zonguldak Atatürk Devlet Hastanesi

  Zonguldak Atatürk Devlet Hastanesi  
Zonguldak Atatürk Devlet Hastanesi
Hastane Adı: Zonguldak Atatürk Devlet Hastanesi
Telefon: (0372) 252 19 00
Faks: (0372) 252 19 23
Adres: Meşrutiyet Mah. Huzur Sk. No: 10
İlçe: Zonguldak Merkez
İl: Zonguldak
Web Adres: www.zadh.gov.tr
Harita: Zonguldak Atatürk Devlet Hastanesi Haritası için Tıklayın.
Hastaneden randevu almak için tıklayınız. Hastaneye yorum yapmak için tıklayınız.

Zonguldak Atatürk Devlet Hastanesi adres ve iletişim bilgileri. Zonguldak Atatürk Devlet Hastanesi tanıtım sayfası. Zonguldak Atatürk Devlet Hastanesi randevu alma.

Yorumlar
Serpil Kurulan :ben zonguldaklı değilim gezmeye gelip çocuğumun rahatsızlığıyla hastanede bulundum.bir anne olarak çok iyi şekilde karşılanıp bilgilendirildim.acilde değil sanki özel hastanede gibiydim çok üzgün olduğumdan dolayı o an bunun farkına bartına dönüp duysallıktan çıktıktan sonra daha çok anladım sonsuz teşekkür etmek için yazıyorum. Özkan erarslan beye ilgisinden hekimliğinden dolayı. memnuniyetimi iletirim.
13.10.2014

Yusuf Coşkun :Biricik annemiz. çok sıkıntılı ve zor bir bir dönem de geçirdiği bir dizi ameliyatlar sonrasında çok zor günler geçimiş olup ancak son 20 gündür ÜSTLENDİĞİ BU RİSKLİ VE ZOR BİR DİZİ OPERASYONLAR İLE ANNEMİZİN sağlığına kavuşmasında büyük emeği olan sayın DOKTOR HÜSEYİN BAYRAK BEY ve onun yardımcısı pansuman görevini üstlenen kenan beye çok teşekkür ederiz
10.10.2013

Muhammed Ali Yılmaz :bi sonraki gün için randevu almak istiyorum ama tarih belirtisi olmadığı için alamıyorum. ilgili görüşlerinizi bildirirsiniz sevinirim.
31.01.2011

Şenyıl Arslan :Yaklaşık 4 ay önce eklemlerimde ve boynumda hayatımı olumsuz yönde etkileyecek ağrılar başladı...2 doktora göründüm..Meslek hastalığı diyerek boyun fıtığı teşhisini koydular...22.10.2010 tarihinde SSK da bulunan PTT şubesine görevli olarak geldim...ilaç kullanmama rağmen ağrılarım geçmediği için Hastanenizde de görünmek istedim... Dr. Yasin TEKİN e şikayetlerimi söyledim... Muayene ettikten sonra Fibromiyalji teşhisini koyarak internetten bakmamı önerdi...Bir şey söyleceğim ama kesinlikle abartmıyorum... Ben internette baktığım andan itibaren bütün ağrılarım geçti....Şu an ağrısından ağlamak üzere olduğum ağrıdan eser kalmadı...Kendisine çok teşekkür ediyorum... Zonguldak böyle bir doktoru kazandığı için şehrim adına seviniyorum...Sevgiyle kalın..:)))))
24.10.2010

Murat SARI :daha önceleri sıra almakta sıkıntı çekiyorduk şuan düzeldik internetten alabiliyoruz diyorduk kiiii malesef devamlı sorun yaratmaya başladı tamm belki sayfalarda yenileme yapılabilir ama lütfen ayda 1 defa olsun her girişimizde sayfaya hata verior lütfen ilgilenelim
16.08.2010

Tüm yorumlar için tıklayın

 

[Hata Bildir]