İL İL HASTANELER

Zonguldak Karaelmas Üniversitesi Uygulama ve Araştırma Hastanesi

  Zonguldak Karaelmas Üniversitesi Uygulama ve Araştırma Hastanesi  
Zonguldak Karaelmas Üniversitesi Uygulama ve Araştırma Hastanesi
Hastane Adı: Zonguldak Karaelmas Üniversitesi Uygulama ve Araştırma Hastanesi
Telefon: (0372) 261 20 01
Faks: (0372) 261 01 55
Adres: Kozlu
İlçe: Zonguldak Merkez
İl: Zonguldak
Web Adres: www.hastane.karaelmas.edu.tr
Harita: Zonguldak Karaelmas Üniversitesi Uygulama ve Araştırma Hastanesi Haritası için Tıklayın.
Hastaneden randevu almak için tıklayınız. Hastaneye yorum yapmak için tıklayınız.

Çağdaş sağlık ve hastane yönetimi ilkeleri doğrultusunda Tıp Fakültesinin tüm birimleriyle koordinasyon içinde hizmet üretmesini sağlamak, eğitim ve sağlık hizmetlerinin verimliliğini artırmak, tıbbi araştırma ve uygulamaların en üst düzeyde gerçekleşmesini sağlamak amacıyla Rektörlüğe bağlı olarak 2457 sayılı yasanın 7/D maddesine göre kurulan hastanemizin inşaatına Kozlu Esen Köy mevkiinde bulunan 1.154.105 m2’lik Üniversitemiz Sağlık Kampusunda 14.04.1996 tarihinde başlanılmıştır.

Hastanemizin hizmete girdiği 23.10.2000 tarihinde 5000 m2 kapalı alana 70 yatak kapasitesine sahip iken 2009 yılı sonu itibari ile yaklaşık 48.000 m2 kapalı alana 458’i normal 69’u yoğun bakim olmak üzere 527 yatak kapasitesine sahip hale gelmiştir.

Zonguldak Karaelmas Üniversitesi Uygulama ve Araştırma Hastanesi Hakkında

Vizyon

Ulusal ve uluslar arası sağlık sistemi ile entegre kurumsallaşmış, dünyadaki benzer sağlık merkezleri ile eşdeğer bir sağlık uygulama ve araştırma merkezi olmak.

Misyon

Hasta, yaralı ya da hastalığından şüphe edilen kişilerin gereksinim duyduğu 3. basamak sağlık hizmetini en son bilgi ve teknoloji seviyesinde sunmak; bu alanda nitelikli eleman yetiştirmek, ulusal ve uluslar arası sağlık sistemi içerisinde her zaman referans bir sağlık merkezi olmak.

Yorumlar
Aydan Kurt :çocugumu iyileştirdiklerini sanmısım.bosuna kitap okuyolar.gerekli yasal islemleri yapacam cocugum az daha havale geciriyodu.ücretli bile getirmek bosunaymıs.insanların hayatı onlar ıcın bukadar ucuz. yazıklar olsun
16.04.2011

Murat Yılmaz :Zonguldak Z.K.Ü hastanesi baş hekimliğine 25/01/2011 tarihinde oğlum Miraç Yılmaz beyin cerrahisinde amaliyat olmuştur amaliyatı Doç.Dr Murat Kalaycı ve ekibi Dr.Emrah Dr. Evren hocam yapmıştır.Gösterdikleri ilgi,hassasiyet,yaptıkları işin ciddiyeti beni ve ailemi son derece memnun etmiştir kendilerine teşekkür eder hayatlarında başarılar dilerim. Sizlere böyle bir ekibin bünyenizde olduğu için tebrik eder başarılarınızın devamını dilerim teşekkür ederim
26.02.2011

Ali Danaci :Burada görev yapanlarin Almanyaya gelip sistemi bir ögrenmeleri gerekli.Asistan doktorlarin kendini begenmisligi insanlari cildirtmaya yetiyor,Ukala ve vurdumduymaz,Hele ortopedi bölümünde calisan doktorlarin bazilari hasta yakinlari tarafindan dövülürse suclu aranmasin,Suclu olan ukala Doktorlar,Sanki dünyayi onlar yaratmis,Burada Hasta olmasa doktorlarin burada iside olmaz, haliyle maas´da olmaz,, Bilmem Anlatabildimmi......iyi günler.
20.02.2011

Berrin Özcan :Hastama başka hastanın MR cd si verilmiş.Böyle bir kuruluşa hiç yakıştıramadım..
24.01.2011

Naile Sakallı :2010 mayıs da annemi yumurtalık kissi hadisesiyle ameliyata aldılar fakat bağırsak düğümlenmesi olmuş diyerek farklı bir müdahalede bulundular bu nasıl oluyor ameliyata girmeden bu anlaşılmaz mı çok ilginç ? annem hiçbir şekilde şifa bulamadı hep ağrıları acıları arttı sürekli ateş ter kilo kaybı yaşadı doktoru menopozdan böylesin dedi bizi de yanılttı ve ben annemi 2010 aralıkta akciğer iltihaplanmasından kaybettim 10 gün önce kontrole giden kadın yine menopoz ateşi teşhisiyle bir müdahalede bulunmadan eve gönderildi ve kontrol gününden çok geçmeden annemi kaybettim bir daha asla hastanenize adım bile atmayacağız acım çok büyük doğru dürüst ilgilenilmedi özel muayene hastasıydı birde yazık oldu artık bu durumu yetkili bakanlıklara ve valiliğe bildiriyorum
07.01.2011

Tüm yorumlar için tıklayın

 

[Hata Bildir]