İL İL HASTANELER

Abant İzzet Baysal Üniversitesi Düzce Araştırma ve Uygulama Hastanesi

  Abant İzzet Baysal Üniversitesi Düzce Araştırma ve Uygulama Hastanesi  
Abant İzzet Baysal Üniversitesi Düzce Araştırma ve Uygulama Hastanesi
Hastane Adı: Abant İzzet Baysal Üniversitesi Düzce Araştırma ve Uygulama Hastanesi
Telefon: (0380) 542 13 90
Faks: (0380) 542 13 87
Adres: Konuralp Yerleşkesi
İlçe: Düzce Merkez
İl: Düzce
Web Adres: www.hastane.duzce.edu.tr
Harita: Abant İzzet Baysal Üniversitesi Düzce Araştırma ve Uygulama Hastanesi Haritası için Tıklayın.
Hastaneden randevu almak için tıklayınız. Hastaneye yorum yapmak için tıklayınız.

Hastanemiz 1998 yılında hizmet vermeye başlamıştır. Konuralp'de bulunan 180 yataklı hastane binasından 2009 yılı Şubat ayında 350 yataklı yeni binasına taşınmıştır. Tüm branşlarda sunulan poliklinik imkanlarıyla her geçen yıl artmak kaydıyla yılda yaklaşık 180.000 ayaktan, 10.000 yatan hasta ve 5.000 ameliyat sayısı ile sağlık hizmeti verilmektedir.

Hastanemizde; bölgemizde son referans merkezi olmanın bilinci ve üniversite hastanesi olmanın sorumluluğu ile her gün daha kaliteli, durmadan gelişen modern tıp imkanlarının sağlandığı, her türlü gelişmiş cihaz ve donanımı bölge halkının hizmetine sunmayı hedef alan bir anlayış ile sağlık hizmeti sunulmaktadır. Bu konuda üstün bilgi birikimine sahip doktor kadromuz en büyük avantajımızdır.

İnsan sağlığının ve hasta memnuniyetinin her şeyden önce geldiği prensibinin ön planda tutulduğu kurumumuz, hasta hakları ve mahrumiyeti konusunda da ülkemizde öncü hastanelerdendir. Hasta Hakları Bürosu kurulmuş olup, her türlü şikayet ve eleştiri ciddiyetle değerlendirilmektedir.

Abant İzzet Baysal Üniversitesi Düzce Araştırma ve Uygulama Hastanesi Hakkında

Misyonumuz

Üniversite Hastanemiz, bulunduğu bölgede toplumun ruh ve beden sağlığının korunmasını, 3.basamak sağlık kuruluşu olarak üst düzeyde tanı ve tedavi hizmetinin çağdaş bilgi ve teknolojiyi kullanarak sunulmasını, evrensel standartlarda eğitim, öğretim ve araştırma yapılması için gerekli altyapı desteğinin sağlanmasını amaçlar. Bu amacını, sahip olduğu üstün nitelikli kadrosu ile güncel bilgi ve modern teknoloji eşliğinde, evrensel standartlarda kaliteli ve güvenilir sağlık hizmeti vermektir.

Vizyonumuz

Bulunduğu bölgedeki toplumun sağlık düzeyinin gelişmesi ve korunması için sağlık hizmeti ihtiyacına çağdaş yaklaşım ile üst düzeyde cevap veren, hasta ve çalışanlarının memnuniyetinin sürekli arttığı, tanı ve tedavide çağdaş teknoloji ve yöntemleri uygulayan, evrensel ölçülerde sağlık hizmeti üreten, çalışanlarının motivasyonunu sürekli korumayı amaçlayan ve yeni bilgilere ulaşmalarını destekleyen, dış rekabet yapabilecek örnek kuruluş olmaktır. Kısaca sağlık hizmetinde güncel bilgi ve en son teknolojiyi sunmak, modern anlayışın hakim olduğu hastane yönetimi sayesinde, verimlilikle birlikte hasta ve çalışan memnuniyetini sağlamak, hasta haklarını ve memnuniyetini ön planda düşünmek, uluslararası düzeyde tanınan bir kuruluş olmaktır.

Yorumlar
Hacer Tetik :merhaba bu hastanede çocuk kardiyolojisi var mı ?
05.01.2014

Fikri Yılmaz :Görüşlerimi anlatmadan önce bütün bu kurumların kurucusu izzet baysal a allah tan rahmet dilerim.bir gün hasteneye hasta ziyaretine geldim kapıdan girdim gördügüm ilgiden o kadar memnun oldumki hastalardan duydugum methiniz daha da memnun etti hizmet veren bütün personeline sonsuz teşekkürlerimi iletirim daha kaliteli hizmetleriniz dilegiyle saygılarımla.
16.02.2011

Ayşe Lermi :3 yıl kadar önce geçirdiğim beyin rahatsızlığımda hastanemizin bana gösterdiği yakınlık ve uyguladğı tedave o denli güzeldiki.. anlatamam. ve daha yakın zamanda gene kontrollerim için geldim. çalışma sistemi oturdu sayılır. burasıda çok güzel işliyor. hastalarımız zaman zaman sizleri belki bunaltıyorlardır ..ama inanıyorumki sizler tecrübelerinizle onları yönlendiriyorsunuz. teşekkür ederim güzel insanlar.. her tür personeli ve uzmanları ile harikasınız..sevgilerimle
20.10.2010

Atike Akçay. :Bundan iki ay önce araştırma hastanesinde geçirdiğim ameliyatdan sonra yeniden dünyaya geldim Dr.İstemi Alp Yücel ve Asistanlarına disiplinli ve titiz çalışmalarından dolayı en içten teşekkürlerimle.İyiki varsınız.
27.08.2010

Nur :gerçekten çok degerli doktorlarımız var çok güler yüzlü akşama kadar onlarca insanla ugraşsada kırmayıp yinede ilgileniyorlar ALLAH yolumuzu düşürmesin ama doktorlarıda eksik etmesin çok degerli insanlar.
17.02.2010

Tüm yorumlar için tıklayın

 

[Hata Bildir]