İL İL HASTANELER

Abant İzzet Baysal Üniversitesi Sağlık Araştırma ve Uygulama Hastanesi

  Abant İzzet Baysal Üniversitesi Sağlık Araştırma ve Uygulama Hastanesi  
Abant İzzet Baysal Üniversitesi Sağlık Araştırma ve Uygulama Hastanesi
Hastane Adı: Abant İzzet Baysal Üniversitesi Sağlık Araştırma ve Uygulama Hastanesi
Telefon: (0374) 253 46 56
Faks: (0374) 253 46 15
Adres: Abant İzzet Baysal Tıp Fakültesi Sağlık Araştırma ve Uygulama Merkezi Müdürlüğü Gölköy
İlçe: Bolu Merkez
İl: Bolu
Web Adres: www.ibtf.ibu.edu.tr
Harita: Abant İzzet Baysal Üniversitesi Sağlık Araştırma ve Uygulama Hastanesi Haritası için Tıklayın.
Hastaneden bir doktora soru sormak için tıklayınız. Hastaneden randevu almak için tıklayınız. Hastaneye yorum yapmak için tıklayınız.

Yorumlar
Alper Günver :Hani ilk yazdığım yorum nerede? Sen sanıyorsun ki, şimdi beni küçük düşürdün değil mi? Çok iyi olmuş, kısıtlı aklın bana yaramış. Sen kendi kendini küçük düşürmüşsün. Tam klasik bir Türk insanı örneği. İşte bu kafa yapısı ile biz asla medeni olamayacağız.
26.10.2014

Alper Günver :Bu sitenin yönetmeni olan bey. Kendinin akıllı olduğunu sanıyorsun. Ama ben Allah'ın izniyle senden daha akıllıyım. İkidir yorum yazıyorum. AİB Bolu Üniv.Hsth.hakkında bana düzeltme veriyorsun. Düzeltip yine yazıyorum yine mazeret yazıyorsun. Yayımlanan yorumlara bakıyorum, metin olarak, hitap şekli olarak pek farklı değil. Farkı daha düzgün olması ve isimler vererek daha çok övme olması. Yani onlarda direkt hastaneye yazılmış gibi metinler. Ama ben seni anladım. Sen kötü yorum istiyorsun. Veya "b" şıkkı; sen de asker düşmanısın. Allah'a havale ettim.
10.10.2014

Hulusi Yılgör :27Kasım2013 Tarihinde burun ameliyatı oldum doktorum Veysel bey ve çok değerli, ekibine çok teşekkür ederim ve çalışan bütün benimle ilgilenen personele teşekkür ederim .iyiki varsınız
05.02.2014

Nihat Geçay :13/01/2014 tarihinde Abant İzzet Baysal Tıp fakültesi kardiyoloji bölümünde Aritmi Atriyal flutter ablasyon yaptırdım.Sn.Doc.Dr.Serkan Öztürk bey operasyonu yaptı .Hasta bakıcısından doktoruna kadar saygılı,ilgili işini en iyi şekilde yapma gayretindeki tüm personele ve Doc.Dr.Serkan Öztürk beye teşekkürlerimi borç bilirim.Böyle imkanlara ve Teknik kadroya sahip bir tıp fakültemizin olması ayrıca Bolu'lu olarak bana gurur verdi.
15.01.2014

Yücel Ünsal :05 kasım 2013 tarihinden beri hastanenizde yatmaktayım ne temizlik var ne dialok var.6 kasımda kaldıgım odaya yaşlı bir amca getirdiler odada kokudan durulmuyor hemşireler oda istiyorum yok diyorlar ben buraya şifa bulmaya geldim ama saglıgımla oynanıyor kaldıgım servis nöroloji 124 numaralı oda sayın başhekim ve diğer yetkililere bu konuyla ilgilenelerini rica ediyorum ben yatan hasta olarak bu rezilliği yaşamak zorunda değilim
09.11.2013

Tüm yorumlar için tıklayın

Doktorlar
Dr. Aydın Kavuk Dr. Aydın Kavuk

 

[Hata Bildir]

 

 

 

TWITTER'DA
TAKİP ET
twitter.com/Hastanecomtr