İL İL HASTANELER

Abant İzzet Baysal Üniversitesi Sağlık Araştırma ve Uygulama Hastanesi

  Abant İzzet Baysal Üniversitesi Sağlık Araştırma ve Uygulama Hastanesi  
Abant İzzet Baysal Üniversitesi Sağlık Araştırma ve Uygulama Hastanesi
Hastane Adı: Abant İzzet Baysal Üniversitesi Sağlık Araştırma ve Uygulama Hastanesi
Telefon: (0374) 253 46 56
Faks: (0374) 253 46 15
Adres: Abant İzzet Baysal Tıp Fakültesi Sağlık Araştırma ve Uygulama Merkezi Müdürlüğü Gölköy
İlçe: Bolu Merkez
İl: Bolu
Web Adres: www.ibtf.ibu.edu.tr
Harita: Abant İzzet Baysal Üniversitesi Sağlık Araştırma ve Uygulama Hastanesi Haritası için Tıklayın.
Hastaneden bir doktora soru sormak için tıklayınız. Hastaneden randevu almak için tıklayınız. Hastaneye yorum yapmak için tıklayınız.

Yorumlar
Hafize Çelik :o4.06.2014 tarihinde akrabam ablasyon ameliyatı oldu.Hastamın çarşafı kanlı olduğundan değiştirilmesi için hemşire odasına hasta odalarına ve temizlik görevlisinin odasına baktım kimseyi bulamadım.Ameliyattan sonra hastaların alındığı odanın kapısını çalmak üzereyken kendisinin doktor olduğunu sonradan öğrendiğim Mesut Mehmet Özdemiri gördüm,kendisine doğru gittim ve çarşaf lazım dedim.İki eliyle git git işareti yaparak benimle muhatap olma diye azarlayarak beni kovdu.Bende hiçbir görevlinin olmadığını,kiminle muhatap olacağımı söyledim.Aynı hareketi tekrarlarak benimle olmada kiminle olursan ol diye azarladı.Şaşkınlığımın ifadesi olarak bu ne terbiyesizlik dedim.Aramızda sözlü münakaşa oldu.Güvenliği çağırdı.Bende bu durumu başhekimliğe bildireceğimi söyledim.Kendisini haklı çıkarmak için emniyete şikayetçi olmuş.Şimdi soruyorum,biz doktorlarla muhatap olmamalımıyız?Hastamızla ilgili sorunlarımızı kime söylemeliyiz?
06.12.2014

Onur Aydın :sabahtan beri arıyorum emar öğrenmek için kimse ilgilenmiyor yok hat meşgul santralde oturan arkadaş hala ayılamadı herhalde telefonda ne konuştuğu belli değil daha biz konuşmadan biryerlere aktarıyor kımse cevap vermiyor cevap vermeyi bırak açıp tekrar adamın yüzüne telefon kapatıyorlar. internet adresi verilmiş girilmiyor lütfen biraz daha bu konulara çözüm bulalım
04.12.2014

Alper Günver :Hani ilk yazdığım yorum nerede? Sen sanıyorsun ki, şimdi beni küçük düşürdün değil mi? Çok iyi olmuş, kısıtlı aklın bana yaramış. Sen kendi kendini küçük düşürmüşsün. Tam klasik bir Türk insanı örneği. İşte bu kafa yapısı ile biz asla medeni olamayacağız.
26.10.2014

Alper Günver :Bu sitenin yönetmeni olan bey. Kendinin akıllı olduğunu sanıyorsun. Ama ben Allah'ın izniyle senden daha akıllıyım. İkidir yorum yazıyorum. AİB Bolu Üniv.Hsth.hakkında bana düzeltme veriyorsun. Düzeltip yine yazıyorum yine mazeret yazıyorsun. Yayımlanan yorumlara bakıyorum, metin olarak, hitap şekli olarak pek farklı değil. Farkı daha düzgün olması ve isimler vererek daha çok övme olması. Yani onlarda direkt hastaneye yazılmış gibi metinler. Ama ben seni anladım. Sen kötü yorum istiyorsun. Veya "b" şıkkı; sen de asker düşmanısın. Allah'a havale ettim.
10.10.2014

Hulusi Yılgör :27Kasım2013 Tarihinde burun ameliyatı oldum doktorum Veysel bey ve çok değerli, ekibine çok teşekkür ederim ve çalışan bütün benimle ilgilenen personele teşekkür ederim .iyiki varsınız
05.02.2014

Tüm yorumlar için tıklayın

Doktorlar
Dr. Aydın Kavuk Dr. Aydın Kavuk

 

[Hata Bildir]