İL İL HASTANELER

Adıyaman Kadın Doğum ve Çocuk Hastalıkları Hastanesi

 Adıyaman Kadın Doğum ve Çocuk Hastalıkları Hastanesi 
Adıyaman Kadın Doğum ve Çocuk Hastalıkları Hastanesi
Hastane Adı:Adıyaman Kadın Doğum ve Çocuk Hastalıkları Hastanesi
Telefon:444 10 53
Faks:(0416) 225 26 60
Adres:Sakarya Caddesi Malatya-Çelikhan Yolu Üzeri Yeşilyurt
İlçe:Adıyaman Merkez
İl:Adıyaman
Web Adres:www.adiyamandogumcocuk.gov.tr
Harita:Adıyaman Kadın Doğum ve Çocuk Hastalıkları Hastanesi Haritası için Tıklayın.
Hastaneden randevu almak için tıklayınız.Hastaneye yorum yapmak için tıklayınız.

İl merkezinde tek branş hastanesi olan Adıyaman Kadın Doğum ve Çocuk Hastalıkları Hastanesi 25 Mayıs1998 tarihinde hizmete açılmıştır. Daha önce Yetiştirme Yurdu ve Sağlık Meslek Lisesi olarak hizmet gören bina, büyük bir tamirat ve tadilatla hastaneye dönüştürülmüştür. Hastanemizin teknik kapasitesi ve verilen hizmetin kalitesi her geçen gün yükseltilmeye çalışılmaktadır. Yapılan başarılı çalışmalar neticesinde 2000 yılında Bebek Dostu Hastane plaketi alınmış ve Anne sütü ile beslenmenin önemi ve yaygınlaştırılmasına yönelik faaliyetler sürekli şekle dönüştürülmüştür. Nisan 2006 tarihinde hekim seçme imkanı sağlanmış, hastane yatak kapasitesi%50 artırılarak 150 yatağa ulaşmıştır

Yorumlar
Murat Koç:kadın doğumlarında bazı doğum görevlileri görevlerini iyi yapamıyorlar. doğum esnasında ebeler doğan çocuğu çok kötü yıpratmaktalar.bunun neticesinde çocuklar başka illere sevk ediliyor.hastahene baş yetkilisi ya bu önlemi al yada bu işi bırak.yoksa kötü sonuçlar çıkabilir.
07.03.2014

Mehmetacar:başbakan dıyorkı 3 çocuk getırın dıye bızım Adıyaman dakı hastanede üc yada dört doktor var sıra alamıyoruz sabah saat dörte sıra almaya geliyor insanlar alınan sıra sayısı dört yada beş kımse sıra almadan geri dönüyorlar.ben bugün saat dörte sıra kuyruğuna girdim ama alamadım eşimin de bugun doğumu var nasıl yapacam bilmiyorum.
11.11.2013

Murat Gürbüz:öncelikle hastane personelinin kendisinin insan olduğu eğitimi verilmeli daha sonrada insanlara nasıl davranılacağı konusunda özelliklede santral personelinin telefonla nasıl konusması konusunda !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! yetkililerin dikkatine
11.04.2011

Sait ÖZBEY:Neden internet üzerinden rendavu verilmiyor?
14.09.2010

Abdullah ADEMOĞLU:hasta yatış sırasında refakatcı kartı veriliyor ancak karşılğında kimlik kartı rehin alınıyor.buna çok üzüldüm ve hala rehinelik işlerinin devam ediyor olması ziyadesiyle beni üzdü ve şoke etti.şuan yeni bir binanın yapılıp yapılmadığı haberim yok ançak mevcut poliklinik ve hasta yatış servisleri sonderece ilkel ve yetersizdir.il,ilçe ve koyleri ile beraber sanırım 600.000 ila 700.000 arası nufusumuzun olduğunu ancak kadın ve çocuk hastahanesi yetersiz.İNŞALLAH modern ve yatak kapasitesi enaz ikiyüz ila üçyüz adet olan bir hastane inşa edilirde insanımıza verilen değer kanıtlanmış olur.
09.11.2009

Tüm yorumlar için tıklayın

 

[Hata Bildir]