İL İL HASTANELER

Akdeniz Üniversitesi Tıp Fakültesi Hastanesi

  Akdeniz Üniversitesi Tıp Fakültesi Hastanesi  
Akdeniz Üniversitesi Tıp Fakültesi Hastanesi
Hastane Adı: Akdeniz Üniversitesi Tıp Fakültesi Hastanesi
Telefon: (0242) 249 60 00
Faks: (0242) 227 44 90
Adres: Akdeniz Üniversitesi Hastanesi Dumlupınar Bulvarı
İlçe: Antalya Merkezi
İl: Antalya
Web Adres: www.hastane2.akdeniz.edu.tr
Harita: Akdeniz Üniversitesi Tıp Fakültesi Hastanesi Haritası için Tıklayın.
Hastaneden bir doktora soru sormak için tıklayınız. Hastaneden randevu almak için tıklayınız. Hastaneye yorum yapmak için tıklayınız.

Akdeniz Üniversitesi Tıp Fakültesi, 1973 yılında Ankara Üniversitesi’ne bağlı Antalya Tıp Fakültesi olarak kurulmuş ve 1977 yılına kadar eğitimini Ankara Üniversitesi Tıp Fakültesi içinde sürdürmüştür. 1977 yılından itibaren temel tıp eğitimini Antalya’da Topçular’daki geçici tıp fakültesi binasında vermeye başlamıştır. 1981 yılında Antalya Kepez yöresindeki Göğüs Hastalıkları Hastanesi’nde klinik bilimler eğitimine başlanmıştır. 1981 yılında Akdeniz Üniversitesi’nin kuruluşu ile adı Akdeniz Üniversitesi Tıp Fakültesi olarak değiştirilmiştir. 1988 yılından itibaren poliklinik hizmetleri, Üniversitemizin merkez kampüsündeki binalarda verilmeye başlamıştır. 2001 yılında hizmete açılan C blok ile beraber yatak kapasitesi 650’ye ulaşmıştır.

Akdeniz Üniversitesi Tıp Fakültesi Hastanesi Hakkında

Vizyonumuz

Hastane hizmetlerinde uluslararası standartta en kaliteli, verimli, güvenilir ve sürdürülebilir bir model olmaktır.

Misyonumuz

Hastalarımızın beklentilerini; konusunda uzmanlaşmış çalışanlarımızla, dünyadaki bilimsel ve teknolojik gelişmeleri takip ederek, en üst düzeyde, kaliteli, etkin ve verimli bir şekilde karşılamak.

Yorumlar
Murat Güzeldal :sayfanızda online adresiniz var ama malesef kullanılmamaktadır.randevu almak istiyorum nasıl alabilirim konuyla ilgili dönüş yaparsanız sevinirim.kolay gelsin.
03.04.2014

Hava Çatalkaya :Benim dmd hastasi bir oglum var 2006 ilk teşhisi Akdeniz Üniversitesinde oldu doktor özgür bey bakmışti ben tekrar oraya maane etmek istiyorum ama randevu alamadım lutfe n yardımcı olun
12.03.2014

Müzeyyen Yol :Kendimde eğitim ve araştırma hastanesinde çalışmaktayım,fakat sizin kurumunuz da gastroentoroloji bölümünde muayene oldum.kolonoskopi yapıldı.kolonoskopi esnasında polidektomi yapıldı.tetkik için patolojiye örnek verdim 10 gün sonra çıkıp çıkmadığını sorarak gelin denildi.06 mayısta bana verdikleri belgeyi elime alarak telefonla sonucun çıkıp çıkmadığını sormak için aradım.belge elimde sadece örnek numarasını okuyacağım.karşımdaki bey efendi bi dk bakayım derken telefonu yüzüme kapattı.hastalara bu şekilde davranılmamalı,insan enpati yapmalı,karşısındaki bireyin insan olduğunu düşünmeli.böyle kişilerde bence başı boş bırakılmamalı arada bir denetleme yapılmalı.insanlar böyle davranılmıyı haketmiyorlar,özellikle hastalar insanlar oraya şifa için geliyorlar.
06.05.2011

Abdurrahim Demirel :Ben Burdurda yaşıyorum,babamı yaklaşık 4 ay önce beyinden ameliyat etdirdim.kanser tehşisi kontu.3 aydır.tedafi devam ediyoruz,19.04.2011 salı günü emar randevumuz,vardı.randevu almak icin 2 ay bekledik.insan sağlıhının önemli olduğunu inanıyorduk. grevin böyle tedavilerde uygulanmaması lazim,canım yandığı için düşüncem bu sizler ne dersiniz.
19.04.2011

Zülküf Kişmir :yapılan yorumlara tamamen katılıyorum böyle bir hastane olmaz.babam kalp yetmezi kardiyolog tarafındna giriişi yapılıyor kalp ve cerrahi servisinde yatıyor.o odadan bu odaya 3 defa yer değiştiriliyor.üstelik güvenlikler hemen bu durumdaki insanın yakınlarının başına yığılıpta kabadayılık yapıyorlar.ve ve ve hastamızın pazar günü çıkışını yaptığımız halde çarşamba gününe kadar hala yatış yaptığı gösteriliyor taki biz farkedene kadar
13.04.2011

Tüm yorumlar için tıklayın

Doktorlar
Prof.Dr. Mehmet Simsek Prof.Dr. Mehmet Simsek

 

[Hata Bildir]