İL İL HASTANELER

Anadolu Hastanesi Antalya

  Anadolu Hastanesi Antalya  
Anadolu Hastanesi Antalya
Hastane Adı: Anadolu Hastanesi Antalya
Telefon: (0242) 249 33 00
Faks: (0242) 311 67 78
Adres: Çaybaşı Mahallesi 1352 Sokak No: 12
İlçe: Antalya Merkezi
İl: Antalya
Web Adres: www.anatoliahospital.com
Harita: Anadolu Hastanesi Antalya Haritası için Tıklayın.
Hastaneden bir doktora soru sormak için tıklayınız. Hastaneden randevu almak için tıklayınız. Hastaneye yorum yapmak için tıklayınız.

Arzu ve niyetimiz, 17 yıllık tecrübe ve birikimimizi başka noktalarda da hem halkımıza hem ülkemize-yörelerimize gelen yerli yabancı misafirlerimize sunmaktır.

Anadolu Hastanesi Antalya Hakkında

Misyon & Vizyon

Hastalarımıza; en gelişmiş teknolojik cihazlarla, branşlarında uzman ve seçkin bir kadro ile uluslararası kalite standartlarında bir sağlık hizmeti vermektir. Bu hizmeti sunarken her zaman hasta haklarına ve etik kurallara saygılı olarak, hastalarımızın memnuniyetini sağlamaktır.

Yorumlar
Murat Akan :Kadın dogumdaki degerli hocam DOÇ. DR. Barış mülayim beye çok teşekür ediyorum görevini layıkıyla yapan güler yüzlü Barış hocam sana minnettarım başarılarınızın devamını temenni eder saygılarımı sunarım Barış hocam
06.12.2014

Mualla Yıldırım :Yurtdışından emekliyim. 5 yıldır hastanenize tedavi olmak için geliyorum. Yani eski hastanızım. 13.06.2014 tarihinde 15.48 için Burak Germenden randevu aldım. Sekreteri içerde bir hasta var ondan sonra alacağım dedi 40 dk beklememe karşın çağıran olmadı. Görevli personele sesim yükseltip 40 dk dır bekletilme sebebimi sorunca muayene olmuş gözüküyorsunuz dedi. Bende derhal ücretimi iade edin dedim. Hemen iade ettiler . Ben şikayet etmek isteyincede form verdiler. formu doldurup nereye atacağım deyince bırakın görevliler alır dediler. Bunun üzerine şikayetimin işleme konulduğunu nereden bileceğim derhal halkla ilişkilerle görüştürün dedim mecbur kaldılar görüştürmeye. Sorunumu anlattım ve bir daha hastaneye gelmeyeceğimi söyledim. Benim gibi herkez hak aramaz yazık ettiniz beni kaybettiniz. Sorumsuz personeliniz yüzünden kimbilir kaç hasta kaybettiniz.
14.06.2014

Saadet Acun :Doktorlarınız bilgili ve tecrübeli.Acilde iğne yaptırmakta sıkıntı yaşıyorum.Hemşire öğle saatlerinde olmuyor.Bir de güvenlik görevlisinin bayan sürücülere ne kadar kalacaksınız?Uzun süre kalamazsınız gibi saçma sapan sorular sormasına ne gerek var?Biz nereden bilelim muayenenin,emarın kaç dakika süreceğini?Kaldı ki,refakatçı da kalabiliriz.Ayrıca hastanenin kapalı otoparkı değil,kamuya ait bir otopark.Özel bir hastanenin sadece doktorlara değil,diğer personeli de özenli seçmesi gerekir.
29.03.2014

:HAYATIMDA BÖYLE SOĞUK ATMOSFERLİ BİR HASTAHANE GÖRMEDİM..SON DERECE UKALA ,BAYANLARLA KONUŞMAYI BİLMEYEN BİR MÜDÜR MEHMET BEY DEMEYE DİLİM VARMIYOR.TABİ BÖYLE BİR YÖNETİCİ ASIK SURATLI PERSONEL YARTIYOR.BUDA SONUÇTA SEVİMSİZ SOĞUK ATMESFERİ YARATIYOR.
18.02.2014

Aykut Karabulut :Kadın hastalıkları doğum doktoru uzmanı , güler yüzü ve itinalı tavırlarıyla destek olan DOÇ.DR. BARIŞ MÜLAYİM beye,6.kat ebe ve hemsirelerine CANDAN TEŞEKKÜRLERİMİZİ sunarız.
20.01.2014

Tüm yorumlar için tıklayın

Doktorlar
Uzm.Dr. Betül Parmaksızoğlu Uzm.Dr. Betül Parmaksızoğlu
Anlaşmalı Kurumlar
Acıbadem Sağlık ve Hayat Sigorta
Acıbadem Sağlık ve Hayat Sigorta

Ankara Sigorta
Ankara Sigorta

Ak Sigorta
Ak Sigorta

Axa Oyak
Axa Oyak

Başak Sigorta
Başak Sigorta

Birlik Sigorta
Birlik Sigorta

Demir Hayat Sigorta
Demir Hayat Sigorta

Garanti Sigorta
Garanti Sigorta

Genel Yaşam Sigorta
Genel Yaşam Sigorta

Global Sigorta
Global Sigorta

Güneş Sigorta
Güneş Sigorta

Güven Sigorta
Güven Sigorta

HDI Sigorta
HDI Sigorta

Koç Allianz Sigorta
Koç Allianz Sigorta

Med-Net Sağlık Hizmetleri
Med-Net Sağlık Hizmetleri

Promed Bilgi Yön. Sis. ve Sağ. Dan.
Promed Bilgi Yön. Sis. ve Sağ. Dan.

Şeker Bank
Şeker Bank

Yapı Kredi Sigorta
Yapı Kredi Sigorta

 

[Hata Bildir]