İL İL HASTANELER

Bolu Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon Hastanesi

  Bolu Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon Hastanesi  
Bolu Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon Hastanesi
Hastane Adı: Bolu Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon Hastanesi
Telefon: (0374) 262 84 46
Faks: (0374) 262 84 71
Adres: Karacasu Beldesi Fatih Mahallesi Ihlamur Sokak
İlçe: Bolu Merkez
İl: Bolu
Web Adres: www.boluftr.gov.tr
Harita: Bolu Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon Hastanesi Haritası için Tıklayın.
Hastaneden bir doktora soru sormak için tıklayınız. Hastaneden randevu almak için tıklayınız. Hastaneye yorum yapmak için tıklayınız.

Bolu Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon Hastanesi 1957 yılında İl Özel İdaresi tarafından Termal Otel olarak temeli atılmış, 1973 yılında bitirilmiştir. 10.08.1974 tarihinde mülkiyeti Sağlık Bakanlığına geçen hastanemiz 100 yataklı Bolu Kaplıca ve Fizik Tedavi Kurumu adı altında çalışmasına başlamıştır. Daha sonra yasal ve fiziki birtakım düzenlemeler sonrası hastane, Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon Hastanesi adı altında 250 kadro yatak kapasitesiyle tüm Türkiye’ye hizmet verecek örnek bir özel dal hastanesi haline dönüşmüştür. Dünya Bankasının acil destek programı dahilinde 2 katlı ek bir poliklinik binası yaptırılmış ve modern fizik tedavi ve rehabilitasyon cihazlarıyla donatılmıştır.

Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon Hastanesi 1 Ocak 2006 tarihi itibariyle tam otomasyon bilgisayar hizmetine geçerek hasta hizmetlerindeki kalite ve akış hızını arttırmıştır. Hastanede; pek çok tetkiklerin yapılabildiği gelişmiş laboratuar donanımları bulunmaktadır.

Bolu Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon Hastanesi Hakkında

Bolu Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon Hastanesi, işinde uzman ve özverili personel kadrosuyla tüm Türkiye’nin değişik bölgelerinden gelen hastalara hizmet vermektedir. Modern, ayaktan tedavi ve rehabilitasyon üniteleri, röntgen, laboratuar, kemik yoğunluğu ölçümü ve hidroterapi üniteleriyle Sağlık Bakanlığının örnek bir özel dal hastanesidir.

Yorumlar
Meryem Yiğit :Merhaba, hastanenizde 10.03.2014-25.03.2014 tarihleri arasında tedavi gören annem Mediha Yiğit ve babam Veysel Yiğit adına ben de bir sağlık çalışanı olarak, gösterdiğiniz ilgiden ve hizmetten dolayı; özellikle de Uzm.Dr.Refia Sezer'e çok teşekkür ederim. Ecz.Meryem Yiğit(İ.Ü.Cerrahpaşa Tıp Fakültesi Hastanesi)
29.03.2014

Salih :hastanenizde ayaktan tedavi gördüm herkesten allah razı olsun özellikle 15 nolu odada tedavi olan hastalara ve bütün personele selamlar
11.03.2011

Beyhan Gülşen :randevu telefonunuz hep meşgul yoksa öylesine mi yazdınız o numarayı
08.03.2011

Zehra Doğan :öncelikle tüm hocalara bilasa fizyo terabislere saygılarımı sunarım ben yaklaşık 10 gündür hastanedeyim gercekten içtenlikle söylüyorum burası normal bir hastane degil fevkalade bir hastane buranın tedavinin yüzde yetmişi güler yüzlü insanlardan aldıgımız morele oluyor ve kat görevlilerinden .gülcan kavas. sabahat türkcan .ramis begde .m ali bey .apayrı teşekür ediyorum nekadar iyi ve yardım severliğiyle bize karşı gösterdikleri yakınlıklarıyla kendilerine nasıl teşekür ediçegimi bilemiyorum hep böyle göler yüzlü hizmetlerini saymakla bitmez bu meleklerin sizleri cok seviyorum hep mutlu olmanız dilegiyle..............
28.01.2011

İdris Doğan :öncelikle hastanein cok iyi bi durumda oldugunu söylemek zorundayım bilasa personeliniz muhteşem bi kadrodan oluşuyor yanlızca cok ufak bi sorunumuz var sıcak su konusunu hal ederseniz cok seviniriz şimdiden teşekürlerimizi arz ederiz tüm calışanlara
23.01.2011

Tüm yorumlar için tıklayın

Doktorlar
Dr. Aydın Kavuk Dr. Aydın Kavuk

 

[Hata Bildir]