İL İL HASTANELER

Bursa Devlet Hastanesi

 Bursa Devlet Hastanesi 
Bursa Devlet Hastanesi
Hastane Adı:Bursa Devlet Hastanesi
Telefon:(0224) 280 28 00
Faks:(0224) 220 04 77
Adres:Hasta Yurdu Caddesi No: 31 Tophane
İlçe:Osmangazi
İl:Bursa
Web Adres:www.bdh16.gov.tr
Harita:Bursa Devlet Hastanesi Haritası için Tıklayın.
Hastaneden bir doktora soru sormak için tıklayınız.Hastaneden randevu almak için tıklayınız.Hastaneye yorum yapmak için tıklayınız.

1952 yılında artan ihtiyaçlara cevap verebilmek için yeni yaptırılan hastane faaliyete geçmiş ve Memleket Hastanesi adıyla hizmet vermeye başlamıştır. (Bu günkü Devlet Hastanesinin ana binası) Çeşitli dönemlerde yapılan eklerle bu günkü adıyla Bursa Devlet Hastanesi; 7 katlı ana bina, 5 katlı C-Blok (eski kolej binası), 1200 m²‘lik poliklinik binası, 4 katlı acil servis binası, 5 katlı 200 yataklı Çekirge Fizik Tedavi Birimi ve Hürriyet, Heykel poliklinikleri ile 900 yatak kapasitesine ulaşarak hastalarımıza hizmet vermeye devam etmektedir.

Bursa Devlet Hastanesi Hakkında

Bursa Devlet Hastanemiz sağlık açısından Bursa’daki yapı taşlarının en önemlilerinden biridir. Uzun yıllar Bursa’ya hizmet veren ve bugüne kadar Bursa halkının katkılarıyla önemli aşamalar kaydeden hastanemiz bir bakıma halkımızdan aldığını hizmet olarak tekrar halkımıza sunmaktadır.

Pek çok üniversite hastanesinde olmayan tetkik ve tedavi ünitelerimizle gün geçtikçe daha iyiye ulaşabilmek için hekimlerimiz, teknik ünitelerimiz, hemşirelerimiz, idari personelimiz ve tüm diğer elemanlarımızla geceli gündüzlü çalışmaktayız

Yorumlar
Rıfat Uludağ:Tıpta çok ilerlemiş, fakat insanlıkta çok geride kalmış olan bir mezba . Tedavi olacağına ölmeyi isteyeceğiniz nemrut hastane.
25.04.2014

Kudret Pir:Ayşenur hemşire nerelerdesin ya ben iyileştim sen yoksun:):)
15.01.2014

Erhan Değirmenci:17-06-2013 tarihinde,tıp dilinde plonidal sinüs adı verilen sağlık problemimden dolayı,Bursa Devlet Hastanesinde cerrahi operasyon geçirdim.halk arasında devlet hastanelerinde doktorların ve personelin hastalara karşı ilgisiz ve alakasız olduğu söylenir.32 yaşındayım ve ilk kez hastanelik oldum ve söylenilenin aksine Bursa Devlet Hastanesinde başta doktorum Genel Cerrahi Uzmanı Op Dr Sayın Ender Alp Tosun olmak üzere,hemşiresinden sekreterine,pansumancısından temizlikçisine tüm hastane personeline güler yüzünden ayrıca ilgi ve alakalarından dolayı teşekkürlerimi sunuyorum.başarılı bir ameliyat geçirdim ve kendimi çok iyi hissediyorum.
20.06.2013

Necdet:Bazı servislere randevu almak bir hayli zor.Randevu süresi 1 haftalık belirlenmiş fakat hep dolu.Endekroniloji servisine 2 aydır randevu alamıyorum.bu insanlar nasıl randevu alıyorlar acaba?b.sayar karşısında nöbet tutar olduk!
18.04.2011

Ahmet Şen:sizi güzel bulmuyorum
17.04.2011

Tüm yorumlar için tıklayın

Doktorlar
Op.Dr. Tayfun AçıkgözOp.Dr. Tayfun Açıkgöz
Anlaşmalı Kurumlar
T.C. Sosyal Sigortalar Kurumu
T.C. Sosyal Sigortalar Kurumu

 

[Hata Bildir]

 

 

 

TWITTER'DA
TAKİP ET
twitter.com/Hastanecomtr