İL İL HASTANELER

Bursa Devlet Hastanesi

  Bursa Devlet Hastanesi  
Bursa Devlet Hastanesi
Hastane Adı: Bursa Devlet Hastanesi
Telefon: (0224) 280 28 00
Faks: (0224) 220 04 77
Adres: Hasta Yurdu Caddesi No: 31 Tophane
İlçe: Osmangazi
İl: Bursa
Web Adres: www.bdh16.gov.tr
Harita: Bursa Devlet Hastanesi Haritası için Tıklayın.
Hastaneden bir doktora soru sormak için tıklayınız. Hastaneden randevu almak için tıklayınız. Hastaneye yorum yapmak için tıklayınız.

1952 yılında artan ihtiyaçlara cevap verebilmek için yeni yaptırılan hastane faaliyete geçmiş ve Memleket Hastanesi adıyla hizmet vermeye başlamıştır. (Bu günkü Devlet Hastanesinin ana binası) Çeşitli dönemlerde yapılan eklerle bu günkü adıyla Bursa Devlet Hastanesi; 7 katlı ana bina, 5 katlı C-Blok (eski kolej binası), 1200 m²‘lik poliklinik binası, 4 katlı acil servis binası, 5 katlı 200 yataklı Çekirge Fizik Tedavi Birimi ve Hürriyet, Heykel poliklinikleri ile 900 yatak kapasitesine ulaşarak hastalarımıza hizmet vermeye devam etmektedir.

Bursa Devlet Hastanesi Hakkında

Bursa Devlet Hastanemiz sağlık açısından Bursa’daki yapı taşlarının en önemlilerinden biridir. Uzun yıllar Bursa’ya hizmet veren ve bugüne kadar Bursa halkının katkılarıyla önemli aşamalar kaydeden hastanemiz bir bakıma halkımızdan aldığını hizmet olarak tekrar halkımıza sunmaktadır.

Pek çok üniversite hastanesinde olmayan tetkik ve tedavi ünitelerimizle gün geçtikçe daha iyiye ulaşabilmek için hekimlerimiz, teknik ünitelerimiz, hemşirelerimiz, idari personelimiz ve tüm diğer elemanlarımızla geceli gündüzlü çalışmaktayız

Yorumlar
İbrahim Arat :psikiyatri doktoru arıyorum oldumuuu
10.11.2014

Sultangül Görhan :kızılay fizik rehabilitasyon sevisinde fizik tedavisi görüyorum.hemşire Nilgün SERTEL'e göstermiş olduğu ilgiye teşekkür ediyorum. '
01.11.2014

Sultangül Görhan :20 Ekim 2014 10 günlük fizik tedavisi uygulaması için Kızılay Devlet Hastane'sinde fizik tedaviye başladım kas yırtılmasından dolayı çok ağrılarım olduğu için fizik tedavisi sırasında çok çabuk tepki gösteriyorum büyük bir sabır gösteren fizyoterapistim Naci KAYIKÇI'ya teşekkür ediyorum.kaliteli personel çalıştırdığı için de hastane idaresine de teşekkür ediyorum.saygılarımla.
28.10.2014

Rıfat Uludağ :Tıpta çok ilerlemiş , fakat insanlıkta çok geride kalmış olan bir mezba . Tedavi olacağına ölmeyi isteyeceğiniz nemrut hastane.
25.04.2014

Kudret Pir :Ayşenur hemşire nerelerdesin ya ben iyileştim sen yoksun :) :)
15.01.2014

Tüm yorumlar için tıklayın

Doktorlar
Op.Dr. Tayfun Açıkgöz Op.Dr. Tayfun Açıkgöz
Anlaşmalı Kurumlar
T.C. Sosyal Sigortalar Kurumu
T.C. Sosyal Sigortalar Kurumu

 

[Hata Bildir]