İL İL HASTANELER

Evliya Çelebi Devlet Hastanesi

  Evliya Çelebi Devlet Hastanesi  
Evliya Çelebi Devlet Hastanesi
Hastane Adı: Evliya Çelebi Devlet Hastanesi
Telefon: (0274) 231 66 60
Faks: (0274) 231 66 73
Adres: Evliya Çelebi Mah. Okmeydanı Cad. Merkez
İlçe: Kütahya Merkez
İl: Kütahya
Web Adres: www.ecd.gov.tr
Harita: Evliya Çelebi Devlet Hastanesi Haritası için Tıklayın.
Hastaneden randevu almak için tıklayınız. Hastaneye yorum yapmak için tıklayınız.

KALİTE POLİTİKAMIZ

Yasa ve Yönetmeliklere Bağlı Kalarak, Hastaların Talep ve Beklentileri Doğrultusunda; Kalite Yönetim Sistemi Şartlarını Uygulayıp, Etkinliğini Sürekli Geliştirmek, Çevreye Duyarlı,Eğitimli ve Güler Yüzlü Personelimizle, Hızlı, Güvenli ve Kaliteli Sağlık Hizmeti Sunmak, Hasta ve Personel Memnuniyetini Arttırmaktır.tanesi adres ve iletişim bilgileri. Evliya Çelebi Devlet Hastanesi tanıtım sayfası. Evliya Çelebi Devlet Hastanesi randevu alma.

Evliya Çelebi Devlet Hastanesi Hakkında

VİZYONUMUZ

Hızlı, Güvenli ve Kaliteli Sağlık Hizmeti sunarak kamuda öncü hastane olmak.

MİSYONUMUZ

Yasalara ve etik ilkelere bağlı kalarak "Toplam Kalite  Yönetimi"   felsefesi ışığında sağlık hizmeti sunmak.

Yorumlar
Sema Aslaner :nasıl bi site bu yaa nöbetçi doktoru göstermiyo
14.04.2011

C. Baran :Kolonoskopi çektirdim. Çalışanları tebrik ediyorum,son derece kibar ve anlayışlılar ama keşke böyle durumda hasta 1 gece önce hastaneye davet edilse bağırsak boşaltıcı ilaçlar hastaya 2 gün boyunca verilse ve tetkike hazır hale getirilse işlem sırasında hastalar mağdur olmayabilirler. Bende böyle sorun yaşandı utandım ve ben çok mahçup oldum.Saygılarımla
26.02.2011

Nejmettin Gürpınar :doğumhadeki hemşireler cok sorumsuz doğum anında ç cuğumun kolu zedenmiş kimsenin haberi yok kendimiz fark ettik bir günlük çocuk şu an on gün sargıda kalacak buarada bir günlük çocuğa üç defa rontgene sokudu bir nevi radyasyon verildi bumu sağlık hizmeti illaki sağlık bakanlığına şikayet mi edelim gereği neyse başhekim ilgilensin.
17.02.2011

İsmail Davutoğlu :randevu sistemi geçileceğine ilk önce hastane arandığında telefona bakan kişiler değiştirlsin.sanki babalarının çiftliği, karşıdaki insanı dinleyeceklerine ''dinlemezsen telefonu kapatıcam''şeklinde konuşma yapıyorlar.Fakat gerekli yerlere şikayetleri yapıcam SABİM 184 den başlıcam ilk olarak. sorun yaşayan herkes SABİM 184 ü arasın.
25.01.2011

Emine Edgin :merhaba evliya çelebi devlet hastanesi ek bina(eski devlet hastanesi)01.01.2011 tarihi itibariyle sistem değiştirdiği için hasta kayıt,tahlil kayıt ve diğer işlemlerde en az yarım saatlik bir zaman dilimi gerekiyor,ve sistemde tahlil istenebilecek bazı birimler eklenmediği için tahlil istenemiyor(cildiye-testesteron gibi) şu teknolojik ortamda daha öncesinden gayet seri işleyen bir sistemin daha ucuz olan bir paket programla değiştirilmesinden dolayı çalışan personel dahil en çok hastalar zor durumda kalıyor.Bu sebepten doktorumun istediği tetkiklerim yapılamadı ve bu konuda gerekli mercilerin en kısa zamanda bu konuyla ilgilenmesini rica ederim.Teşekkürler.
07.01.2011

Tüm yorumlar için tıklayın

 

[Hata Bildir]