İL İL HASTANELER

Gaziantep Üniversitesi Şahinbey Araştırma ve Uygulama Hastanesi

 Gaziantep Üniversitesi Şahinbey Araştırma ve Uygulama Hastanesi 
Gaziantep Üniversitesi Şahinbey Araştırma ve Uygulama Hastanesi
Hastane Adı:Gaziantep Üniversitesi Şahinbey Araştırma ve Uygulama Hastanesi
Telefon:(0342) 360 60 60
Faks:(0342) 360 39 28
Adres:Kilis Yolu Üzeri
İlçe:Gaziantep Merkez
İl:Gaziantep
Web Adres:www.gantep.edu.tr
Harita:Gaziantep Üniversitesi Şahinbey Araştırma ve Uygulama Hastanesi Haritası için Tıklayın.
Hastaneden bir doktora soru sormak için tıklayınız.Hastaneden randevu almak için tıklayınız.Hastaneye yorum yapmak için tıklayınız.

Açıldığı günden itibaren sağlıkta güvenin adresi olmayı temel ilke kabul eden Gaziantep Üniversitesi Şahinbey Araştırma ve Uygulama Hastanesi, hizmet kalitesini her gün biraz daha yükselterek, Güneydoğu Anadolu Bölgesi’ne hizmet veren bölgenin en büyük hastanesine konumuna gelmiştir.

Gaziantep Üniversitesi Tıp Fakültesi 1987 yılında Kolej tepe eski Verem Hastanesi binasında poliklinik hizmeti vermeye başlayarak, her türlü teknik ve tıbbi cihaz ekipmanından yoksun olarak 9 öğretim üyesi ile açılmıştır. Hastanemiz 1989’dan günümüze kadar hızlı bir gelişim süreci göstermiştir. Bu gün 1050 yatak kapasitesine ulaşarak, 195 öğretim üyesi ile faaliyet göstermeye devam etmektedir.

Son teknolojiyle donatılan Gaziantep Üniversitesi Şahinbey Araştırma ve Uygulama Hastanesi, kadrosu ve sunduğu hizmet kalitesiyle sağlık sektöründeki hayallerini gerçekleştirmeye devam ediyor, öncülük ve liderlik ilkelerinden hareketle yaranlara daha büyük başarılarla yürümenin kararlılığını taşıyor.

Gaziantep Üniversitesi Şahinbey Araştırma ve Uygulama Hastanesi Hakkında

Araşıtırma ve eğitim faaliyetleri ile klinik tecrübeyi bir araya getirerek; hastalarımıza ve ailelerine en iyi sağlık hizmetini bekletmeden, sevgiyle ve empatiyle sunarız.

İşine saygısı olan, bilgiyi ve deneyimi paylaşan çalışanları ile güvenli, en son teknolojiyle donatılmış, bilgi ve hizmet odaklı bir hastaneyiz.

Kalite yönetim sisteminin şartlarına uyarak ve etkinliğini sürekli iyileştirerek çağdaş bir çalışma oratamı yaratmayı amaçlayan yönetim anlayışıyla, hastanemizin temel hedefi; her zaman tercih edilen, örnek bir araştırma, eğitim ve sağlık kurumu olmaktır.

Yorumlar
Zeynep Uslu:Ya siz nasıl bir site hazırlamışsınız. Bu nasıl hizmet. Önce hastaneye gidersin şu gün gelin dersiniz bir randevu vermiyorsunuz. Yazıklar olsun. Hakkımı haram ediyorum size metropol bir şehrin hastanesinin sitesinden randevu alamıyoruz. Aldığınız para zehir zıkkım olsun.
14.04.2014

Büşra Gümüş:randevu almak için her aradıgımda tüm poliklinikler dolu oluyor.anlaşılan bizimle hiçbir zaman ilgilenmeyecek bu hastanedekiler. Birde randevu almak için randevu alabileceğimiz bölümleri sayıyorlar sanki veriyorlarmış gibi.
14.04.2014

:Ne biçim siteniz var vir renduvu almak için kırk demeden geçiyoruz direk site niye karşıma çıkmıyor sanki . .....
03.04.2014

Esra Kızılcık:GÖZ DOKTORUNA NASIL RANDEVU ALABİLİRİMMM
08.11.2013

Asabiiyimm:10 gündür ne telefonla ne internetten nede hastanede bulunan cihazdan randevu almıyorum.koskoca tıp fakültesine yakıuşmıyor.bir an önce bu sorununun çözülmesi gerek.vatandaşı mağdur etmeye kimsenin hakkı yok
10.03.2011

Tüm yorumlar için tıklayın

Doktorlar
Prof.Dr. Mehmet SubaşıProf.Dr. Mehmet Subaşı

 

[Hata Bildir]

 

 

 

TWITTER'DA
TAKİP ET
twitter.com/Hastanecomtr