İL İL HASTANELER

Gaziantep Üniversitesi Şahinbey Araştırma ve Uygulama Hastanesi

  Gaziantep Üniversitesi Şahinbey Araştırma ve Uygulama Hastanesi  
Gaziantep Üniversitesi Şahinbey Araştırma ve Uygulama Hastanesi
Hastane Adı: Gaziantep Üniversitesi Şahinbey Araştırma ve Uygulama Hastanesi
Telefon: (0342) 360 60 60
Faks: (0342) 360 39 28
Adres: Kilis Yolu Üzeri
İlçe: Gaziantep Merkez
İl: Gaziantep
Web Adres: www.gantep.edu.tr
Harita: Gaziantep Üniversitesi Şahinbey Araştırma ve Uygulama Hastanesi Haritası için Tıklayın.
Hastaneden bir doktora soru sormak için tıklayınız. Hastaneden randevu almak için tıklayınız. Hastaneye yorum yapmak için tıklayınız.

Açıldığı günden itibaren sağlıkta güvenin adresi olmayı temel ilke kabul eden Gaziantep Üniversitesi Şahinbey Araştırma ve Uygulama Hastanesi, hizmet kalitesini her gün biraz daha yükselterek, Güneydoğu Anadolu Bölgesi’ne hizmet veren bölgenin en büyük hastanesine konumuna gelmiştir.

Gaziantep Üniversitesi Tıp Fakültesi 1987 yılında Kolej tepe eski Verem Hastanesi binasında poliklinik hizmeti vermeye başlayarak, her türlü teknik ve tıbbi cihaz ekipmanından yoksun olarak 9 öğretim üyesi ile açılmıştır. Hastanemiz 1989’dan günümüze kadar hızlı bir gelişim süreci göstermiştir. Bu gün 1050 yatak kapasitesine ulaşarak, 195 öğretim üyesi ile faaliyet göstermeye devam etmektedir.

Son teknolojiyle donatılan Gaziantep Üniversitesi Şahinbey Araştırma ve Uygulama Hastanesi, kadrosu ve sunduğu hizmet kalitesiyle sağlık sektöründeki hayallerini gerçekleştirmeye devam ediyor, öncülük ve liderlik ilkelerinden hareketle yaranlara daha büyük başarılarla yürümenin kararlılığını taşıyor.

Gaziantep Üniversitesi Şahinbey Araştırma ve Uygulama Hastanesi Hakkında

Araşıtırma ve eğitim faaliyetleri ile klinik tecrübeyi bir araya getirerek; hastalarımıza ve ailelerine en iyi sağlık hizmetini bekletmeden, sevgiyle ve empatiyle sunarız.

İşine saygısı olan, bilgiyi ve deneyimi paylaşan çalışanları ile güvenli, en son teknolojiyle donatılmış, bilgi ve hizmet odaklı bir hastaneyiz.

Kalite yönetim sisteminin şartlarına uyarak ve etkinliğini sürekli iyileştirerek çağdaş bir çalışma oratamı yaratmayı amaçlayan yönetim anlayışıyla, hastanemizin temel hedefi; her zaman tercih edilen, örnek bir araştırma, eğitim ve sağlık kurumu olmaktır.

Yorumlar
Ali Okumuş :Üç gündür randevu almaya uğraşıyorum. Yazıklar olsun bilişim çağında yaşıyoruzl ama randevu sistemi çalışmıyor. online randevu yok. telefonla randevu istersin akşam sekizden sonra ara derler. akşam ararsın telefona bile bakmazlar. hadi dersin şehirdışından geliyom bunun hatırına bakarlar diye gidersin. kapıdan dahi almazlar. Bu üniversite hastaneleri kendilerini ne zannediyorlar acaba. Maaşlarını benim ödediğimi ne çabuk unuttular. Sistemde arıza var diyorlar. Geçmiş yorumlara bakıyorum bu yaklaşık 4 aydır devam ediyor. Evet burada bir sistem arızası var ama arıza sistemde değil. O makamları işgal eden personelde bence. Kusura bakmayın ama Aldığınız maaşı helal ettirmiyorsunuz. Yediğiniz lokma haram olabilir. AMAN DİKKAT....
01.07.2014

Ayşe Miray Avan :üniversite hastanesi ama bir randevu alamıyoruz sistem yok ne netten ne telefonla teknoloji çagında yaşıyoruz ve sağlık söz konusu ama hastanede sistem çalışmıyor
01.07.2014

Orhan Öztaşkın :ben 2009da akciger ca tanısıyla malulen emekli oldum 5yılı doldurdum ve halen tedavim devam ediyor sgk beni 5 yılı doldurdugum için tekrar kontrol muaynesine yolladı mu aynemi oldum fakat saglık kurulu agustosun 26 sına gün verdi benim 1haziran itibarı ile tedavim kesildi kemoterapi olmam lazım olamıyorum onkoloji başhekimi ve benim doktorum prf celalettin camcı bey devreye gidi bu hastanın işlemlerini hızlandırın tedavi olması lazım dedikleri halde saglık kurulundaki sekreterler hiç birşey yapmıyor başhekimmi yetkili sekretermi anlamış degilim
12.06.2014

Zeynep Uslu :Ya siz nasıl bir site hazırlamışsınız. Bu nasıl hizmet. Önce hastaneye gidersin şu gün gelin dersiniz bir randevu vermiyorsunuz. Yazıklar olsun. Hakkımı haram ediyorum size metropol bir şehrin hastanesinin sitesinden randevu alamıyoruz. Aldığınız para zehir zıkkım olsun.
14.04.2014

Büşra Gümüş :randevu almak için her aradıgımda tüm poliklinikler dolu oluyor.anlaşılan bizimle hiçbir zaman ilgilenmeyecek bu hastanedekiler. Birde randevu almak için randevu alabileceğimiz bölümleri sayıyorlar sanki veriyorlarmış gibi.
14.04.2014

Tüm yorumlar için tıklayın

Doktorlar
Prof.Dr. Mehmet Subaşı Prof.Dr. Mehmet Subaşı

 

[Hata Bildir]