İL İL HASTANELER

İzmir Tepecik Eğitim ve Araştırma Hastanesi

  İzmir Tepecik Eğitim ve Araştırma Hastanesi  
İzmir Tepecik Eğitim ve Araştırma Hastanesi
Hastane Adı: İzmir Tepecik Eğitim ve Araştırma Hastanesi
Telefon: (0232) 469 69 69
Faks: (0232) 433 07 56
Adres: Gaziler Caddesi No: 468
İlçe: Yenişehir
İl: İzmir
Web Adres: www.tepecikhastanesi.gov.tr
Harita: İzmir Tepecik Eğitim ve Araştırma Hastanesi Haritası için Tıklayın.
Hastaneden randevu almak için tıklayınız. Hastaneye yorum yapmak için tıklayınız.

38 yıldır her geçen gün daha da artan hasta sayısıyla, yoğun bir tempoda hizmet veren İzmir Tepecik Eğitim ve Araştırma Hastanesi’nde, Sağlık Bakanlığı’na devrinden sonra gerçekleştirilen yeniden yapılandırma çalışmaları durmaksızın devam ediyor. Fiziki koşulları iyileştirilen ve Kalite Belgesi’ni hak eden hastanede sosyal komiteler çalışan mutluluğunu artırıyor ve dolayısıyla hasta mutluluğunu artırmak hedefleniyor.

Yorumlar
Ömer Faruk Önder :Hastananeniz iyi güzel hoş ama tespit etmeniz çok zaman alıyor
14.12.2014

Ayşe Ergün :SAYIN YETKILER DAHA ONCE VERMIS OLDUGUMUZ SIKAYET DILEKCESI HAKKINDA BILGI ALAMADIM KASIM /2014 DONEMI ICINDE YAPMIS OLDUGUM BIR SIKAYET BU KONUDA BILGI ALMAK ISTIYORUM . KOLAY GELSIN
26.11.2014

Mehmet Akif Ozan/Yozgat :ÇOK SEVDİĞİM SAYGI DEĞER ARKADAŞIM -GÜLBAHAR YAPICI'NIN RAHATSIZLIĞI SÜRESİNCE VE SONRASINDA KENDİSİNE GÖSTERMİŞ OLDUĞUNUZ YAKIN İLGİYE ÇOK TEŞEKKÜR EDER,TÜM PERSONELİNİZİN ÖNÜNDE SAYGI İLE EĞİLİRİM.KENDİSİ-AKCİĞER-AMELİYATI İLE ÖNCE ALLAH SONRA SİZLER SAYESİNDE ŞİFASINA KAVUŞTU.O'NU AİLESİNE VE BİZLERE BAĞIŞLADIĞINIZ İÇİN ÇOK TEŞEKKÜR EDER,HEPİNİZİ ALLAH'A EMANET EDERİM.SAYGILARIMLA.
20.11.2014

Derya Kokoç :Merhaba ; Hastanenizin vermiş olduğu hizmetlerden gerek doktor ve hemşire -leriniz gerekse acil kayıt personelinizden memnunum ancak acil servise hastasını bırakan hasta yakınlarının bekleme salonu çok havasız ve kötü kokmaktadır. Wc ler çok kötü durumda buraların temizliği ile ilgili yapılacak bir şeyler var mı? Bu vesile ile iyi çalışmalar dilerim.
05.06.2014

Zinnat Eser :babamın hayatını ışınla ışınladınız kısa ömrünü saat ettiniz gere yok daha tepecinizinnnnn arkadaşlar kötü hastalık başimiza gelirse sakın ışın olman babam ışın yüzünden mahvolduuuuuu
05.03.2014

Tüm yorumlar için tıklayın

 

[Hata Bildir]