İL İL HASTANELER

Kartal Koşuyolu Yüksek İhtisas Eğitim ve Araştırma Hastanesi

  Kartal Koşuyolu Yüksek İhtisas Eğitim ve Araştırma Hastanesi  
Kartal Koşuyolu Yüksek İhtisas Eğitim ve Araştırma Hastanesi
Hastane Adı: Kartal Koşuyolu Yüksek İhtisas Eğitim ve Araştırma Hastanesi
Telefon: (0216) 459 44 41
Faks: (0216) 459 63 21
Adres: Cevizli Kavşağı Denizer Caddesi No: 2 Cevizli
İlçe: Kartal
İl: İstanbul
Web Adres: www.kosuyolu.gov.tr
Harita: Kartal Koşuyolu Yüksek İhtisas Eğitim ve Araştırma Hastanesi Haritası için Tıklayın.
Hastaneden randevu almak için tıklayınız. Hastaneye yorum yapmak için tıklayınız.

1985 yılında kurulan hastanemiz, 2005 yılı Haziran ayında Kartal’da bulunan 40308 m2 kapalı alana ve 441 yatak kapasitesine sahip yeni binasına taşınarak daha önce Kardiyoloji, Kardiyovasküler cerrahi Anestezi ve Reanimasyon dallarında verdiği eğitime, Cerrahi Gastroenteroloji eğitimini de ekleyerek Kartal Koşuyolu Yüksek İhtisas Eğitim ve Araştırma Hastanesi adını almıştır. Hastanemiz halen 441 yatak kapasiteli olup 96 yoğun bakım yatağı mevcuttur. Hastanemizde 12 ameliyathane 6 angiografi kateterizasyon laboratuvarı  mevcut olup kardiyovasküler hastalıkların tanı ve tedavisinde ülkemizin sayılı merkezlerindendir.

Kartal Koşuyolu Yüksek İhtisas Eğitim ve Araştırma Hastanesi Hakkında

Misyonumuz

Hizmette; yüzümüz ak, yüreğimiz pak.

Vizyonumuz

Hasta memnunuyeti temel ilke edinmiş,

  • Planlayan
  • Uygulayan
  • Kontrol eden
  • Yaptığını ölçen ve değerlendiren

Bir anlayış ile farkı yaratmış, çalışanları ile bütünleşmiş, bilimsel ve niteliksel kalite anlayışı ve performansı ile hastasının memnuniyetini en yükseğe çıkarmış, uluslararası düzeyde örnek bir kurum olmaktır

Değerlerimiz

  • Eğitim
  • Öğretim
  • Araştırma
  • Tedavi
  • Paylaşım
Yorumlar
Ahmett :kartal koşuyolu kalp damar hastanesinde 15.04.2011 günü bu günden itibaren 4b li personeline yemek verilmeyeceğini belirtmiştir. bunu neye hangi kanunun hangi maddesine dayanrak yapmaktalar 657 sayılı kanunun 4-a sına tabi olan memurlar yemek yerken 4-b liler yiyemiyecekmiş.şirket çalışanları yemek yerken 4-b liler yiyemeyecekmiş. bu bir kere eşitlik ilkesine aykırıdır.idari mahkeme konusudur. oysaki ilgili kanun açıktır 657 sayılı Devlet Memurları Kanunun 212’nci maddesi, “Devlet memurlarının yiyecek yardımından hangi hallerde ve ne şekilde faydalanacakları ile bu yardımın uygulanmasına ilişkin esasların Maliye Bakanlığı ile Devlet Personel Başkanlığının birlikte hazırlayacakları bir yönetmelikle tespit edileceğini” belirtmektedir. Buna istinaden hazırlanan Devlet Memurları Yiyecek Yardımı Yönetmeliğinin 3’üncü maddesinde; “Haftalık çalışma süresi 40 saati aşmayan yerlerde yiyecek yardımının öğle yemeği olarak verileceği; günün 24 saatinde devamlılık gösteren hizmetlerde çalışan memurlara, görevlerinin diğer yemek saatlerinde de devam etmesi şartıyla üç öğüne kadar yemek verilebileceği” hükmü yer almaktadır. Yine, Yataklı Tedavi Kurumları İşletme Yönetmeliği’nin 89’uncu maddesinde “Hastanelerde; kadrolarında bulunan tüm personel ile yönetmelikler gereği hastanede staj yapan öğrencilere ve hizmet içi eğitime gelen sağlık ve yardımcı sağlık personeline öğle yemeği; bunlardan kurumda yatanlarla, bu yönetmeliğin ilgili maddelerindeki hükümlere göre sürekli olarak kurumda kalanlar ve nöbetçilere, üç öğün yemek; ve vardiya uygulanan kurumlarda vardiyaya kalan personele çalışma sürelerine isabet eden öğünlerde yemek verilir” denmektedir.
16.04.2011

Şirin Topçuoğlu :Allaam kımse düşmesin bu hastanelere kaç saattir randevu alıcam butun bılgılerı dogru yazmama ragmen yanlış dıyo sıstem artık pc. yı parçalıycam o derece yani.Lütfen yapılandırmamı yaparsınız bılemem ama şuna bir çare...
08.04.2011

Melek Kabarak :bence ben bu kötü yorumlara katılmıyorum gayet saygın bir hastane ve bi okadarda temiz insanları anlamıyorum okadar laf sayıyorlar gene hekimlerimizin yanında alıyorlar solugu hani derler ya güneş balçıkla sıvanmaz bu tam bir üç kegıtcılıktır madem öyle neden soruyorum sizlere memnun kalmadıgınız biyere niye tekrar tekrar giderler sadece laf ebeligi yapmayı biliyolar başka hiçbişey degill atamız kadar bile olamıyorlar yazık doktorlarımız gayet efendi ve tam tamına profösyöneller her zaman kötü söz sahibinindir başarılar tüm dünya genelindeki hekimlerimize helal olsun bu da o birenç yorumculara kapak olsun.
28.02.2011

Fahrunisa Besye :neden randevu alamıyorum
15.02.2011

Özlem Urhan :internet üzerinden randevu almak mümkün değil. telefonla ulaşmak mümkün değil santrali öyle bir ayarlamışlarki santrale bağlanmak istiyorsanız cümlesinden sonra geçerli bir numara çevirmediniz diye kısır döngü yaşıyor insan. daha gidemeden bezdim. randevusu böyleyse meayenesini düşünemiyorum.
15.02.2011

Tüm yorumlar için tıklayın

Anlaşmalı Kurumlar
Emekli Sandığı
Emekli Sandığı

T.C. Bağ-Kur Genel Müdürlüğü
T.C. Bağ-Kur Genel Müdürlüğü

T.C. Sosyal Sigortalar Kurumu
T.C. Sosyal Sigortalar Kurumu

 

[Hata Bildir]