İL İL HASTANELER

Paşabahçe Devlet Hastanesi

  Paşabahçe Devlet Hastanesi  
Paşabahçe Devlet Hastanesi
Hastane Adı: Paşabahçe Devlet Hastanesi
Telefon: (0216) 322 22 10
Faks: (0216) 322 44 01
Adres: Saip Molla Cad. Kısayol Sok. No:1
İlçe: Beykoz
İl: İstanbul
Web Adres: www.pasabahcedh.gov.tr
Harita: Paşabahçe Devlet Hastanesi Haritası için Tıklayın.
Hastaneden randevu almak için tıklayınız. Hastaneye yorum yapmak için tıklayınız.

Paşabahçe Devlet Hastanesi adres ve iletişim bilgileri. Paşabahçe Devlet Hastanesi tanıtım sayfası. Paşabahçe Devlet Hastanesi randevu alma.

Paşabahçe Devlet Hastanesi Hakkında

 Misyonumuz

Tıp ahlakı ilkelerine sadık kalarak, Tüm hastane çalışanlarının katılımı ile bakmakla yükümlü olduğumuz hasta ve yakınlarının İhtiyaç ve beklentilerini karşılayacak şekilde bilimsel temellere dayalı kaliteli ve insani değerler yaratan bir kurum olarak sağlık ve eğitim hizmeti sunmak, bu hizmetin Sürekli iyileştirilmesini ve geliştirilmesini sağlamaktır.

Vizyonumuz

Sağlık hizmetinde gelişen teknolojinin ışığında hasta ve hasta yakınlarına en iyi hizmeti veren kamu hastanesi olmaktır.

Yorumlar
Sema Özler :Merhaba, 3/6/2014 tarihi için KBB servisinden randevu aldım. Op.Dr. Fırat ARICAN dan. Ancak muayene için sıram geldiğinde Dr odasına girdim ancak sayın Op.Dr. Fırat ARICAN isimli doktor şikayetlerimi kulak vermeden dinliyormuş gibi yaptı, baş dönmesinin nedeninin göz yada beyin den de kaynaklanabileceğini bunu kendimin araştırmam gerektiğini tekrarlayıp durdu sadece. Sanki başın dönüyorsa niye KKB ye geldin nörolojiye yada başka bir birime niye gitmedin der gibiydi tavırları. Sıkıntını şilayetimi anlatmama fırsat vermeden şöyle bir kulağıma baktı 2 tane ilaç yazdı ve işitme testi yaptırmamı ve sonucu kendisine göstermemi söyleyip tabiri caiz ise odadan sepetledi.İstemiş olduğu işitme testini de yaptırıp kendisine tekrar gittim. A a a evet sağ kulakta şu kadar duyma kaybı var (zaten ben raporda bunu görebiliyorum ) dediğim gibi nöroloji yada dahiliye gidin baş dönmenizin nedenini buralardan araştırmanız gerekir dedi ve ağzımı açıp bir şey sormamam fırsat vermeden benimle birlikte içeriye aldığı diğer hastaya dönerek onunla ilgilenmeye yada ilgileniyormuş gibi yapmaya başladı. Yine aynı tavır beden dili kibarca hadi çık git artık diyiyordu bana.Zaten 3 gündür dönen başımın verdiği ızdırap ve bu doktorun tavırları moralimin tatamen çökmesine neden oldu. Daha sonra ordan çıkıp Kavacıktaki özel bir hastahaneye gittim acil olarak, oradaki KBB doktoru beni yakalşık 20-30 dakika muayene etti ve şikayetlerimin nedeninin kulağımdaki kristallrin dengesinin bozulmasından kaynakladığını belirtti ve bu kristallerin dengesini sağlayacak bir takom hareteler ile beni orada tedevi etti tekerlekli sandalye ile girdiğim hastahaneden yürüyerek çıktım. Şimdi size soruyorum Paşabahçe Devlet Hsatahanesindeki Op Dr. Fırat ARICAN mı hipokrat yemini etmiş doktordur yoksa ,özel hastahanedeki beni iyice dinleyen muayene eden ratsızlığımı anlayıp anında tedevi uygulayabilen dorktormu doktordur. SSK hastahanesi yönetiminden çok rica ediyorum lütfen bu tarz doktorlarınızı uyarın insana insan gibi muamele etsinler mesleklerini güzgün yapsınlar melkelerini sevmiyorlarasa bıraksınlar başka işlerle meşgül olsunlar .
05.06.2014

Sinan Baltacı :ADIM SİNAN BALTACI PAŞABAHÇE DEVLET HAST.BEYİN CERRAHI SAYIN UĞUR ÖZDEMİR'e SONSUZ TEŞEKKÜRLERİMİ BİLDİRİYORUM,AMELİYATIM BAŞARILI GEÇTİ VE OLUMLU SONUÇ ALDIM.BAŞARINIZIN DEVAMINI DİLİYORUM.
30.05.2014

Melek Taştepe :13 Kasım 2013 tarihinde Annem için göz doktoruna randevu aldım en son sıradaydık saat 12'den 3'e kadar önümüzde 10 hasta olmasına rağmen büyük bir sabırla sıramızın gelmesini bekledik ve önümüzdekiler doktorun ahesteliğinden muayene olmadan bir çok kişi gitti ama sıra bize gelmedi bir türlü ekran ilerlemedi kapıyı çaldım ve içeri girdim bizden başka kimse yok girebilir miyiz dedim yüzüme bakmadan konuşan asabi her yönüyle negatif saçan bir doktorla karşılaştım doktor aynen ben size inanmıyorum çağırılınca içeri girin dedi dediğini yuttum dışarı çıktım ve bekledim ekrandaki ismi olan ama kendilerinin o0lmadığı hastaları ısrarla tek tek 5'er dakka arayla teker teker ve aradan 20 dakika geçtikten sonra ekranda ismimiz nihayet çıktı nedenini bilmediğim bir tavırla umursamaz bir şekilde sözüm ona muayeneye başladı annemin okuma yazmasının olmadığını söyledim ist eksizce bir kaç işlemden sonra sağı solu öğretip tekrar gelin dedi tabi 65 bir yaşındaki anneme o an sağı solu öğretmemin ne kadar saçma olduğunu söylememe gerek yok doktor Meltem Duman öncelikle insanlara nasıl davranacağını sadece bir doktor değil insan olmanında öğrenilmesini gerekiyor onca saat bekledikten sonra yaşlı bir insanın işlemi yapılmadan sinirden geri döndük ben burada yorumumu yazıyorum şikayetimi baş hekimede bildirdim benden önceki hastaların sadece kendi aralarında konuşup bu doktor hakkında olumsuz birçok şey söylendi konuşulanlar sadece kapının önünde kaldı tek kelimeyle sinir bozucuydu.
15.11.2013

Ahmet Der :Eşim 10.04.2011 gece 24'e nöroloji servisinden MR çekimi için randevu almış idi. Özel bir durum nedeni ile gün içinde saat 13 de MR çekimine gelemeyeceğimizi nezaketen bildirmek amacı ile telefon ettiğimde cumartesi günü ilgili servisin sekreterinin olmadığını iptal yapamayacağımızı bildirdiler. Başka bir telefona aktardılar ve telefon kapandı. Amacım belki başka bir hastaya o saate randevu verilmesini sağlamakdı. Sonuçta iletişim kuramadık ve randevuya da gidemedik. Hastane yetkililerine sesleniyorum. Cumartesi ve pazar günü de sektreterler içinde nöbet çizelgesi yapılmalı. Saygılarımla, A.DER
09.04.2011

Fatih Bilen :bebek ve cocuklara igne yaptırmak mesele zaten bacaktan yapıyorlar sanki yetişkine igne yapar gibi cocugumuzun bacağı yara bere içinde kaldı ne hemşire seçebiliyoruz nede dert anlatabiliyoruz bide surat bi karış cevap bile vermiyorlar
05.03.2011

Tüm yorumlar için tıklayın

 

[Hata Bildir]