İL İL HASTANELER

Paşabahçe Devlet Hastanesi

 Paşabahçe Devlet Hastanesi 
Paşabahçe Devlet Hastanesi
Hastane Adı:Paşabahçe Devlet Hastanesi
Telefon:(0216) 322 22 10
Faks:(0216) 322 44 01
Adres:Saip Molla Cad. Kısayol Sok. No:1
İlçe:Beykoz
İl:İstanbul
Web Adres:www.pasabahcedh.gov.tr
Harita:Paşabahçe Devlet Hastanesi Haritası için Tıklayın.
Hastaneden bir doktora soru sormak için tıklayınız.Hastaneden randevu almak için tıklayınız.Hastaneye yorum yapmak için tıklayınız.

Paşabahçe Devlet Hastanesi adres ve iletişim bilgileri. Paşabahçe Devlet Hastanesi tanıtım sayfası. Paşabahçe Devlet Hastanesi randevu alma.

Paşabahçe Devlet Hastanesi Hakkında

 Misyonumuz

Tıp ahlakı ilkelerine sadık kalarak, Tüm hastane çalışanlarının katılımı ile bakmakla yükümlü olduğumuz hasta ve yakınlarının İhtiyaç ve beklentilerini karşılayacak şekilde bilimsel temellere dayalı kaliteli ve insani değerler yaratan bir kurum olarak sağlık ve eğitim hizmeti sunmak, bu hizmetin Sürekli iyileştirilmesini ve geliştirilmesini sağlamaktır.

Vizyonumuz

Sağlık hizmetinde gelişen teknolojinin ışığında hasta ve hasta yakınlarına en iyi hizmeti veren kamu hastanesi olmaktır.

Yorumlar
Melek Taştepe:13 Kasım 2013 tarihinde Annem için göz doktoruna randevu aldım en son sıradaydık saat 12'den 3'e kadar önümüzde 10 hasta olmasına rağmen büyük bir sabırla sıramızın gelmesini bekledik ve önümüzdekiler doktorun ahesteliğinden muayene olmadan bir çok kişi gitti ama sıra bize gelmedi bir türlü ekran ilerlemedi kapıyı çaldım ve içeri girdim bizden başka kimse yok girebilir miyiz dedim yüzüme bakmadan konuşan asabi her yönüyle negatif saçan bir doktorla karşılaştım doktor aynen ben size inanmıyorum çağırılınca içeri girin dedi dediğini yuttum dışarı çıktım ve bekledim ekrandaki ismi olan ama kendilerinin o0lmadığı hastaları ısrarla tek tek 5'er dakka arayla teker teker ve aradan 20 dakika geçtikten sonra ekranda ismimiz nihayet çıktı nedenini bilmediğim bir tavırla umursamaz bir şekilde sözüm ona muayeneye başladı annemin okuma yazmasının olmadığını söyledim ist eksizce bir kaç işlemden sonra sağı solu öğretip tekrar gelin dedi tabi 65 bir yaşındaki anneme o an sağı solu öğretmemin ne kadar saçma olduğunu söylememe gerek yok doktor Meltem Duman öncelikle insanlara nasıl davranacağını sadece bir doktor değil insan olmanında öğrenilmesini gerekiyor onca saat bekledikten sonra yaşlı bir insanın işlemi yapılmadan sinirden geri döndük ben burada yorumumu yazıyorum şikayetimi baş hekimede bildirdim benden önceki hastaların sadece kendi aralarında konuşup bu doktor hakkında olumsuz birçok şey söylendi konuşulanlar sadece kapının önünde kaldı tek kelimeyle sinir bozucuydu.
15.11.2013

Ahmet Der:Eşim 10.04.2011 gece 24'e nöroloji servisinden MR çekimi için randevu almış idi. Özel bir durum nedeni ile gün içinde saat 13 de MR çekimine gelemeyeceğimizi nezaketen bildirmek amacı ile telefon ettiğimde cumartesi günü ilgili servisin sekreterinin olmadığını iptal yapamayacağımızı bildirdiler. Başka bir telefona aktardılar ve telefon kapandı. Amacım belki başka bir hastaya o saate randevu verilmesini sağlamakdı. Sonuçta iletişim kuramadık ve randevuya da gidemedik. Hastane yetkililerine sesleniyorum. Cumartesi ve pazar günü de sektreterler içinde nöbet çizelgesi yapılmalı. Saygılarımla, A.DER
09.04.2011

Fatih Bilen:bebek ve cocuklara igne yaptırmak mesele zaten bacaktan yapıyorlar sanki yetişkine igne yapar gibi cocugumuzun bacağı yara bere içinde kaldı ne hemşire seçebiliyoruz nede dert anlatabiliyoruz bide surat bi karış cevap bile vermiyorlar
05.03.2011

Özlem Şahin:çok kötü bir hastane dahiliye muayenesine gittik bayan doktor anneme karnını aç dedi açtı saniyesinde kalk deyip daha annem giyinmeden bana kapıyı aç ' .... bey içeri gelin' deyip başka hasta aldı nasıl bir hekim ne yaptı 1 dakikada nasıl muayene etti anlamadık gerekli yerlere şikayette bulunacagım .
22.02.2011

Suna Güllaç:neden özel oda yok onu merk ediyorum ve cevap bekliyorum saygılar
04.01.2011

Tüm yorumlar için tıklayın

 

[Hata Bildir]

 

 

 

TWITTER'DA
TAKİP ET
twitter.com/Hastanecomtr