İL İL HASTANELER

SEV Gaziantep Amerikan Hastanesi

  SEV Gaziantep Amerikan Hastanesi  
SEV Gaziantep Amerikan Hastanesi
Hastane Adı: SEV Gaziantep Amerikan Hastanesi
Telefon: (0342) 220 02 11
Faks: (0342) 220 02 10
Adres: Tepebaşı Mahallesi Yüksek Sokak No: 3/A
İlçe: Şahinbey
İl: Gaziantep
Web Adres: www.sevamerikanhastanesi.com
Harita: SEV Gaziantep Amerikan Hastanesi Haritası için Tıklayın.
Hastaneden bir doktora soru sormak için tıklayınız. Hastaneden randevu almak için tıklayınız. Hastaneye yorum yapmak için tıklayınız.

SEV Amerikan Hastanesi

Şifanın tek hedef olduğu bir vakıf hastanesi olan SEV Amerikan Hastanesi, yaklaşık 130 yıldır süredir bölge halkına hizmet vermektedir. Ağırlığını genç ve dinamik uzmanların oluşturduğu doktor kadrosu tüm Gazianteplilerin ve derman arayanların hizmetinde olmaya devam edecektir.

23 bölümden oluşan hastanemizde kadrolu 36 hekim görev yapmaktadır. 2003 yılında başlayan revizyon çalışmaları ile hastane baştan başa yenilenmiş; Hasta Odaları, Ameliyathaneler, Laboratuarlar, Görüntüleme merkezi, Yoğun Bakım Üniteleri ve tüm poliklinik birimler dünyanın en son teknolojisiyle donatılmıştır.

SEV Gaziantep Amerikan Hastanesi Hakkında

Misyonumuz

Topluma uluslar arası standartlarda hizmet verirken, çalışanlarımızın yetenek ve gücünden yararlanarak, işbirliği ve dayanışma ile verimliliği arttırmak çalışanların ve hastalarımızın memnuniyetinden mutluluk duymaktır.

Sağlık hizmetimizi dil, din, ırk, milliyet ve cinsiyet ayrımı gözetmeksizin veririz. uzman tıbbi kadromuzla doğru teşhis ve hızlı tedavi sağlamak, deneyimli ve güleryüzlü çalışanlarımızla, memnun hastalarımızın sayısını arttırmak, en büyük hedefimizdir.

Vizyonumuz

Hastalarımıza, gelişen tıbbi teknoloji ve uzman kadrosu ile doğru teşhis, hızlı tedavi sağlayarak, deneyimli, güler yüzlü yaklaşımı ilke edinmiş, uluslararası kalite standartlarında hizmet veren personelimiz ile hastalara üstün hizmet sunarak, bizden memnun olan hasta ve hasta yakını sayısını artırmaktır.

Bu düşünceler ışığında; kökleri eskiye dayanan ama hedefleri hep ileriye yönelik bir hastane olmanın bilinciyle tüm insanları kucaklıyoruz.

Yorumlar
Orhan Evgi :14/11/2013 tarihinde 13:30 da hastanenize muayene olmak için ortepedi bölümüne geldim doktoru saat 14:00 e kadar bekledim ve hastalıgımında acil oldugu halde agrılardan duramadım ayagımın uzerine basamazken bana evrak verip bunları yaptır dediler ve tekerlekli sandalye istedim yok dışarıdan verirler kayıtdan verir dediler tahlilden verirler dediler oraya buraya gönderdiler ama sandelye elimize geçmedi ve ilgilen mediler hastanenizi kesinlikle tavsiye etmiyorum ve gereken yerlerede şikayet edicem bilgilerinize tum dostlarımada bu olanları anlatıyorum emekliye davranışlarınız ilgi ve alaka hiç iii değil ...
15.11.2013

Mehmet Fatih Türkan :7 senedir hastanenizde çalışmaktayım hastaneden ve yönetimden memnunum ama 2011 yılı şubat ayında verilen zamdan memnun değilim bunca yıl emek verdiğim hastaneden benden sonra gelen ve deneyimsiz olan arkadaşlar benden daha fazla alıyorlar ben evliyim ve 2 çocuğum var ama aramızda hem bekar olan veya çocuğu olmayan arkadaşlar benden fazla alıyorlar. ayrıca hastanenizde benden az alan bir arkadaş daha var personal ergün yalçın o arkadaş da 3-4 yıllık eleman ve 640 tl maaş alıyor sizce bu verilen zamlar adeletli mi vicdanınıza sorarım. ben ve arkadaşım ergün yalçın verilen bu zamdan memnun değiliz ve gereğinin yapılması hakkında yardımcı olmanızı bekliyoruz. teşekkür ediyoruz.
09.02.2011

Sıdıkakavak :hastanenizde çalışmak üzere baş vurmuşdum bir yanıt alamadım labaratuvar teknisyeniyim işe girebilmmemiz için illki torpillimi olmamız gerekiyo nebiçim bir adalet işliyor analmıyorum bir cevap bile vermiyosunuz
04.12.2010

Aybike Kulakoğlu :size ulaşmak neden bukadar zor acaba randevu alıcaz beyin cerrahi bölümünden arıyoruz bağlanamıyoruz telefonu kaldıran yok özel hastane dediğiniz biraz ilgili olmalı bence.daha önce bu hastanede tedavi görmüş çok memnun kalmıştık ama ilgi alanınız biraz değişmiş galiba biraz daha ilgili olursanız çok memnun olucaz saygılarımı arz ederim
02.06.2009

Sevda Ak :internetten size iş başvurusu yaptım ama ne yazıkki takip işlemını yapamıyorum yalnızca başvuru işlemı var eleman almıcaksanız neden başvuru var yada uygun degılsek istenılen pozisyona belirtmenız gerekmezmi
01.06.2009

Tüm yorumlar için tıklayın

Doktorlar
Prof.Dr. Mehmet Subaşı Prof.Dr. Mehmet Subaşı
Anlaşmalı Kurumlar
Ak Sigorta
Ak Sigorta

AvivaSA Emeklilik ve Hayat
AvivaSA Emeklilik ve Hayat

Axa Oyak
Axa Oyak

Başak Sigorta
Başak Sigorta

Demir Hayat Sigorta
Demir Hayat Sigorta

Genel Yaşam Sigorta
Genel Yaşam Sigorta

Güven Sigorta
Güven Sigorta

İş Bankası
İş Bankası

Koç Allianz Sigorta
Koç Allianz Sigorta

Kunart Medical Assistance
Kunart Medical Assistance

Med-Net Sağlık Hizmetleri
Med-Net Sağlık Hizmetleri

Şeker Bank
Şeker Bank

T.C. Merkez Bankası
T.C. Merkez Bankası

T.C.Ziraat Bankası & T.Halk Bankası
T.C.Ziraat Bankası & T.Halk Bankası

Yapı Kredi Sigorta
Yapı Kredi Sigorta

 

[Hata Bildir]