İL İL HASTANELER

Şifa Hastanesi Bornova

  Şifa Hastanesi Bornova  
Şifa Hastanesi Bornova
Hastane Adı: Şifa Hastanesi Bornova
Telefon: (0232) 343 44 45
Faks: (0232) 343 56 56
Adres: Sanayi Caddesi No: 7
İlçe: Bornova
İl: İzmir
Web Adres: www.sifatip.com.tr
Harita: Şifa Hastanesi Bornova Haritası için Tıklayın.
Hastaneden randevu almak için tıklayınız. Hastaneye yorum yapmak için tıklayınız.

Şifa Hastaneler Grubu 1983 yılında mütevazı bir poliklinik çalışması ile başlattığı hizmetlerine 1987 yılında da yataklı tedavi ünitelerini ekleyerek insan sağlığına hizmet konusunda çalışmalarını sürdürmüştür.

Grubumuzun teknoloji ve personel yatırımları dünyanın en ileri hastaneleri ile eşdeğerdedir. 1995 yılında Basmane hastanesini büyüterek İzmir'in en büyük ilk özel hastanesi yapan grubumuz, 2001 yılında Bornova Şifa, 2005 yılında da Doğu Anadolu’nun en büyük özel hastanesi olan Erzurum Şifa Hastanesi'ni işletmeye açmış olup hizmet yelpazesini daha da genişletmiştir.

2009 yılı Ocak ayından itibaren İzmir Şifa Üniversitesi çalışmaları başlamış olup üniversite kuruluş sürecimiz devam etmektedir.

Hastanelerimizin durmaksızın yapmış olduğu bilimsel çalışmalar ve teknolojik yatırımlar sayesinde, Şifa Hastaneler Grubu uluslararası platformda da hak ettiği yere ulaşacaktır.

Şifa Hastanesi Bornova Hakkında

Misyonumuz

Şifa hastaneleri; doğru, eksiksiz, kaliteli, hastalarına asla zarar vermeyen, uluslar arası standartlardaki sağlık hizmetlerini, merkezine hastasının mutluluğunu koyarak, insana ve insanlığa sunmak için vardır.

Vizyonumuz

Şifa hastaneleri geleceğin Türkiye’sinde; en ileri teknolojileri kullanan, dünya çapında referans hastane olarak tanınmış ve her zaman tercih edilen bir sağlık kurumu olarak hak ettiği yeri alacaktır.

Kalite Politikamız

Biz Şifa Hastaneler Grubu olarak, misyonumuzun ve vizyonumuzun ışığında temel değerlerimizden ödün vermeden aşağıdaki politikaları hayata geçirecek ve başarılarımızın sürekli olmasını sağlayacağız.

Temel Değerlerimiz

  • İnsana ve insanlığa saygı
  • Çevreye saygı
  • Hasta ve yakınlarının haklarına saygı
  • Kaliteden ödün vermeme
  • Güvenilirlik
  • Gelişime ve ilerlemeye açık olmak
Yorumlar
S.A :24.10.2014 tarihinde Gaziemir Şifa Hastanesinde eşim doğum yaptı. Hastaneden çok memnun kaldık ayrıca odamızın süslenmesi eşimin çok hoşuna gitti böyle bir hizmeti verdikleri için şifa hastanesinin yöneticilerini kutluyorum. Buradan herkese çok teşekkür ediyorum hastanenizden ayrılırken yüzümüzdeki tebessüm herşeye değerdi
06.11.2014

Taner Onbaşıoğlu :İyi çalışmalar, Ben 2007 Mart ayında gözümde miyop- astigmat olduğundan dolayı laser ameliyarı olmuştum. Ancak her iki gözümde de derece vardır. uzağa yine net göremiyorum.sizden ricam yine tedavisi varmı.(ameliyat veyahut ilaç ). Şimdiden vereceğiniz bilgilerden dolayı teşekkür ederim. Kolay gelsin.
24.06.2014

Hakkı Harun Özen :by pass konusunda bilgi almak istiyorum
20.04.2014

Okutan :Hastanenizde 1.5 gün kaldık temizlik ve havalandırma hiç hoş deyil personelin genelinde güleryüz olayı yok eminim bu hususta kişisel eğitimci arkadaşlar tarafından zaman zaman seminer verdiriyorsunuzdur fakat sanki gülmeme dersi görmüşler ebeler ve doktorlar odalara girerken kapıya vurarak girmeyi öğrenememişler bu hususa dikkatedenleri tenzih ader bundan sonraki hizmetlerinizde başarılar dilerim.
26.01.2011

Zafer Başnak :iki gündür hastanedeyiz temizlik elemanları odalara uğramıyor odalar silinmiyor tuvalet kağıtlarını neredeyse yere atmak zorunda kaldık hastane olarak güzel bir durum değil odaları kendimiz siliyoruz saygılarımla Zafer Başnak
11.01.2011

Tüm yorumlar için tıklayın

 

[Hata Bildir]