İL İL HASTANELER

T.E.V. Sultanbeyli Devlet Hastanesi

  T.E.V. Sultanbeyli Devlet Hastanesi  
T.E.V. Sultanbeyli Devlet Hastanesi
Hastane Adı: T.E.V. Sultanbeyli Devlet Hastanesi
Telefon: (0216) 564 24 64
Faks: (0212) 398 89 70
Adres: Mehmet Akif Ersoy Mahallesi Cami Caddesi No: 3
İlçe: Sultanbeyli
İl: İstanbul
Web Adres: www.sultanbeylidevlethast.gov.tr
Harita: T.E.V. Sultanbeyli Devlet Hastanesi Haritası için Tıklayın.
Hastaneden randevu almak için tıklayınız. Hastaneye yorum yapmak için tıklayınız.

Hastanemiz 1992 yılında Tacirler Eğitim Vakfı tarafından Sultanbeyli ilçesi merkezinde 2788 metrekare arazi üzerinde 1050 metrekare ve bodrum dahil 4 katlı olarak inşa edilmiştir. 07.07.1992 tarihinde Sağlık Bakanlığı’na hibe edilerek tüzel kişilik kazanmıştır. 1992 yılı Ekim ayında Kartal Devlet Hastanesi’ne bağlı semt polikliniği statüsünden ayrılmıştır. Bu bina şu anda poliklinik binamız olarak hizmet vermektedir. 2000 yılı sonu itibarı ile bu binanın üst katında hizmet vermekte olan Sultanbeyli Sağlık Grup Başkanlığı ve Ana Çocuk Sağlığı Merkezi kendi binalarına taşınınca hastanenin idari birimleri bu kısma taşınmıştır.

T.E.V. Sultanbeyli Devlet Hastanesi Hakkında

Hizmet vermekte olduğumuz Sultanbeyli'deki hastalarımıza insan onuruna yakışır şekilde ihtiyaç ve beklentilerini karşılamak için, hasta hakları doğrultusunda doğru teşhis ve tedavi yöntemlerini kullanarak hızlı, güvenilir ve kaliteli hizmet vermek, özverili çalışanlarımızın haklarını da gözeterek, Sultanbeyli'de sağlık hizmetinin kalitesini sürekli iyileştirmek ana politikamızdır.

Yorumlar
Özgür :iki unsur üzerinde durmak istiyorum .. 1 doktorlarınızdan metin molloğlu gibi temiz işini yapan doktor olduğu için devlet hastanesi olarak çok sanslısınız taktir verilmesinini bir borç bilirim böyle doktorların bulunması çok ender görülür bir vazifadir diğer doktorlarında aynı gayret ve çapası olması gerekir. 2. hastaneninizde ameliyat için yeterince yatak bulunmuyor ama hasta ameliyat olacak ayakta bekletiliryor biilhassa hasta ameliyat olacaksa yatak temin edilmesi lazım değilmi yatak yok hastanın dosyası hazırlanmıs bekletiliyor buna bir çözüm bulunursa sevinirim gereğini arz ederim saygılarımla .. hastaneniz son derece temiz ve düzenli tesekkür edrim randevu siistemide çok güzel oldu kuyruk sırasında beklemekten kurtulduk tesekkürlerrr...
07.02.2011

Süleyman Kaymak :Doktorların mesaıye baslama konusunda uyarılması gerekıyor. Cok gec gelıyorlar. Aynı zamanda hasta yakınlarını cıleden cıkaran bır durum oturdugu yerden hıc bır ılgı gostermeden ılac yazıyorlar. Hasta yakınlarının teklıfı ıle zorla agızlarından laf alınıyor. Kısaca bu tıp doktorlugu yapmak ıcın okumaya gerek yok. Yaptıkları ılgısızlık ınsanı cıleden cıkarıyor. Lutfen herkes gorevını layıkıyla yerıne getırsın. Bashekımın bu duyarsızlıgın durması ıcın calısma baslatmasını beklıyoruz.
23.01.2011

:çok sorumsuz doktorlarınız var
22.11.2010

Songül Fırat :hastalık değil habu randevu almak eldurdi :)
26.10.2010

OZAN MERT :Randevuyu alana kadar hastalık ilerlemiş oluyo zaten, daha anlaşılır bir şekli yokmuydu bu sitenin sayın yetkili...
08.06.2010

Tüm yorumlar için tıklayın

 

[Hata Bildir]