İL İL HASTANELER

Süreyyapaşa Göğüs Hastalıkları ve Göğüs Cerrahisi Eğitim ve Araştırma Hastanes

  Süreyyapaşa Göğüs Hastalıkları ve Göğüs Cerrahisi Eğitim ve Araştırma Hastanes  
Süreyyapaşa Göğüs Hastalıkları ve Göğüs Cerrahisi Eğitim ve Araştırma Hastanes
Hastane Adı: Süreyyapaşa Göğüs Hastalıkları ve Göğüs Cerrahisi Eğitim ve Araştırma Hastanes
Telefon: (0216) 421 42 00
Faks: (0216) 421 41 10
Adres: Başıbüyük Mahallesi
İlçe: Maltepe
İl: İstanbul
Web Adres: www.sureyyapasa.gov.tr
Harita: Süreyyapaşa Göğüs Hastalıkları ve Göğüs Cerrahisi Eğitim ve Araştırma Hastanes Haritası için Tıklayın.
Hastaneden randevu almak için tıklayınız. Hastaneye yorum yapmak için tıklayınız.

1951 senesinde 100 yatakla çalışmaya başlayan tesisimiz, 1976 senesinde 1600 hasta yatağı kapasitesine yükselmiş bulunmaktadır.

1976 senesinde yeni yapılan binaların hizmete girmesi ile bu laboratuarlar ve röntgen imkanımız çok gelişmiştir. Merkezimizin ecza deposu Blok-B binasına nakledilmiş ve ana mikrobiyoloji laboratuarı da bu binada tesis edilmiştir.

Hastanemizin adı 1995 yılından itibaren Yönetim Kurulu kararı ile Göğüs Kalp ve Damar Hastalıkları Eğitim Hastanesi olarak değiştirilmiştir.

Koroner Anjiyo Laboratuarı 1998 yılında faaliyete girmiş bulunmaktadır. Günde 5-10 hastaya koroner anjiyo yapılmaktadır.

D Blokta Açık Kalp Ameliyatı yapılacak şekilde çalışmalar hızlandırılarak 2001 yılında hizmete girmiştir.

Süreyyapaşa Göğüs Hastalıkları ve Göğüs Cerrahisi Eğitim ve Araştırma Hastanes Hakkında

Misyonumuz

İstanbul başta olmak üzere tüm Marmara Bölgesine ve Ülkemize Göğüs Hastalıkları ve Göğüs Cerrahisi branşlarında hizmet sunan, sunduğu sağlık hizmetlerinde en son, çağdaş teknolojileri ve bilgileri kullanan, son bilgilerle donanmış ve optimal hasta bakım becerisine sahip uzmanlar yetiştiren, hasta odaklı, hasta memnuniyetini ilke edinmiş, hastalarımızın mevcut ihtiyaç ve beklentilerini de anlamaya çalışarak hizmet kalitesini sürekli geliştirmeyi hedefleyen, başarının en üst seviyesinde eğitim ve araştırma hastanesi olmak.

Vizyonumuz

Sağlık hizmeti sunduğumuz branşlarda, hastalarımız tarafından birinci hastane olarak tercih edilmeyi ve uluslar arası ortamda tartışmasız kabul görmüş saygın, etik, bilimsel, öncü ve referans bir sağlık kuruluşu olmayı başarmak istiyoruz.

Yorumlar
Songül Öncü :84 yaşında olan annem Emine Akbulut koah tanısı ile 3. kat göğüs hastalıkları servisine 307 nolu odaya yatırıldı 1 hafta yatış neticesinde tedavisi yapılarak taburcu edildi yatış süresince bize yardımlarını esirgemeyen tüm doktorlarımıza hemşirelerimize ve hasta bakıcı personele ayrı ayrı teşekkür eder minnettarlığımı bildiririm,Dr. Ülkü Ata hanımefendiye de yakın ilgisinden dolayı ayrıca teşekkür eder saygılarımı sunarım.
18.08.2013

İbrahim Göktaş :harika personel var doktorlar mükemmel başta doktorum tülin hanım olmak üzere tüm personele teşşekkür ederim
19.04.2011

Dilek Karaturk Karaturk :30.01.2011 tarihinde gece Siyami Ersek hastanesinden 85 yaşındaki annem Sülbiye Yüksel getirdim annem yatalaktı göğüs şikayetiyle geldiğim hasteneye daha acil hastalarımız var yatağımız yok denildi oysa gözümün önünde hastalar yatırıldı.Bizi hastaneden cıkarmak istediler ambulans vermediler daha sonra hasta hakları sorumlusu İftade hanımın yardımlarıyla hastaneden cıkarıldık o geceki tüm doktorlardan şikayetçiyim
03.02.2011

Selena Sarıkaya :sayın erhan çakıra yardımları için çok teşekkür ederim astımı onun sayesinde yendim
07.12.2010

Erol Yıldız :Süreyyapaşa Hastanesinin çok değerli doktorlarından,doktorum Ezgi Hanım'a ve birbirinden değerli doktorlarınıza, göstermiş oldukları ilgi ve alakalarından dolayı, çok ama çok teşekkür eder.Saygı ve sevgilerimi sunarım. EROL YILDIZ
29.11.2010

Tüm yorumlar için tıklayın

 

[Hata Bildir]