İL İL HASTANELER

Üsküdar Hospital Türk Hastanesi

  Üsküdar Hospital Türk Hastanesi  
Üsküdar Hospital Türk Hastanesi
Hastane Adı: Üsküdar Hospital Türk Hastanesi
Telefon: (0216) 341 90 90
Faks: (0216) 391 45 31
Adres: Selmanipak Caddesi No: 158
İlçe: Üsküdar
İl: İstanbul
Web Adres: www.hospitalturk.com
Harita: Üsküdar Hospital Türk Hastanesi Haritası için Tıklayın.
Hastaneden randevu almak için tıklayınız. Hastaneye yorum yapmak için tıklayınız.

Özel Üsküdar Hospital Türk Hastanesi hizmet anlaşması bulunan tıp bölümlerinde ayakta ve yatarak tedavi hizmeti veren, yüksek kalitede yeni doğan yoğun bakım olanakları bulunan, hastaya hizmeti ve kalitesini yükseltmeyi ilke edinmiş, kurumsallaşmayı hedef alan bir sağlık kuruluşudur.

Üsküdar Hospital Türk Hastanesi Hakkında

Misyon-Vizyon

Özel Üsküdar Hospital Türk Hastanesi olarak en önemli misyonumuz sınırsız, kaliteli ve güler yüzlü bir sağlık hizmeti sunmaktır. Vizyonumuz daima kendimizi geliştirerek hastalarımıza verdiğimiz hizmet ve kalite standartlarını yükseltmektir.

Yorumlar
Fatma :Bu gece nobetci olan doktorunuz çok ukalaca konusmalar yaptı benimle. Sizin gibi özel bir kuruma öyle bir doktor yakışmıyor. Bir daha hastanenize asla gelmeyip çevremdekilerede gelmemeleri icin uyaracağım.
23.10.2013

Ayşe Gül :Değerli Erdinç Bey'e Teşekkür 26 Kasım 2010 tarihinde burnumdaki et ve kemik problemi ameliyatla halledildi. Mesleki başarı elbette bir hasta için aranan ilk şart, ama bunun yanında bir doktorda insaniyet varsa, o zaman bu "yolda bulunmuş akçe..." oluyor... Mesleğinizin hakkını bu kadar iyi verdiğiniz için çok fazla duayı hak ediyorsunuz. tekrar teşekkür ederim. Saygılarımla. Ayşe Gül - İstinye
30.11.2010

Mehmet R. Aydın :Eşim bu hastanede iki kez doğum yaptı.Doktorumuz Özgür Hanıma Çok Çok teşekkür ediyoruz.Çok ilgili ve en önemlisi samimi.Bize iki tane nur topu gibi evlat verdi.Kendisi tam olması gerektiği gibi bir doktor ve insan.Kendisine başarılar. Hastanede normal işleyişlerde aksaklık oluyor.10 günlük bebeği muayneye getirdim yarım saat onlarca hastanın içinde sıra beklettiler bu çok ayıp.Sıra konusunda adil bir düzenleme şart.Çalışanlar genelde güler yüzlü lakin bazen anlaşmakta zorluk çekilebiliyor.Dr Hülya hanımın hostesine 13 günlük bebek getirdim beni bekletmeyin diyorum o bana sıra var diyor.Sıra olduğunu bildiğim için bende bebek olduğu için öncelik yapılmasını istiyodum zaten..... Doğum yapıcaklar için Dr.Özgür Polatoğlu Hanım'ı gönül rahatlığıyla tavsiye ederim.
22.01.2010

SALİHA ERÇOKLU :Burnumda et olduğundan ve uzun zamandır nefes alamadığımdan ameliyat olmam gerekiyordu ve korkuyordum ama DR.ERDİNÇ AK beyefendiyi tanıdıktan sonra biranda ameliyata karar verdim ,çok sakin ve sevecen yapısıyla beni ikna etti ve şimdi çok memnunum herkese tavsiye ederim.kendisine çok teşekkür ederim
20.01.2010

EDA KIR :doğumumu burada yaptım..çocuğumun kontorollerini de bu hastanede yaptırıyorum..hospital turk bizim aile hastanemiz oldu..hizmetinden çok memnunuz ama sanırım talep fazlalığından dolayı hizmette gecikmeler yaşanıyor..hastanenin internet sitesi neredeyse bir yıldır yapım aşamasında,telefonla randevu almak güç..herşeye rağmen güçlü ve yetenekli bir doktor kadrosu var ayrıca çalışanları gayet saygılı..küçük olumsuzlukları gözardı edersek güzel bir hastane..tavsiye ederim.
30.12.2009

Tüm yorumlar için tıklayın

Anlaşmalı Kurumlar
Ak Sigorta
Ak Sigorta

Anadolu Hayat Emeklilik
Anadolu Hayat Emeklilik

Axa Oyak
Axa Oyak

Demir Hayat Sigorta
Demir Hayat Sigorta

Emekli Sandığı
Emekli Sandığı

Med-Net Sağlık Hizmetleri
Med-Net Sağlık Hizmetleri

T.C. Bağ-Kur Genel Müdürlüğü
T.C. Bağ-Kur Genel Müdürlüğü

T.C. Sosyal Sigortalar Kurumu
T.C. Sosyal Sigortalar Kurumu

 

[Hata Bildir]