İlacın Yan Etkilerini Azaltmak İçin Ne Yapmalıyım?

4 gündür Paxera 20 mg alıyorum. İlk 2 gün hafif mide bulantısıyla geçti. Lakin son 2 gündür akşamları vücutta içten bir yanma hissi, yumruğunu sıkamama ve soğuk terleme gibi olaylar baş gösterdi. İlacı almayı bırakmalı mıyım?

Prof.Dr. Burhanettin Uludağ Cevabı:

İlacı bir hafta süreyle yarım olarak alın. Sonra 20 mg'a geçerseniz yan etki az olacaktır.

Bu cevap sizi memnun etti mi?

    

İlgili Diğer Sorular
Soruyla İlgili Yazılar
Aşırı Stres Hormon Dengesini Bozuyor
Aşırı Stres Hormon Dengesini Bozuyor
Bitkilerin Yardımıyla Sigaraya
Bitkilerin Yardımıyla Sigaraya 'Elveda' Deyin
Enerjinizi Artırma Zamanı
Enerjinizi Artırma Zamanı
Hava Değişimleri Baş Ağrısını Tetikliyor
Hava Değişimleri Baş Ağrısını Tetikliyor
Migrenin Havalarla İlgisi Yok!
Migrenin Havalarla İlgisi Yok!
İlgili Forum Konuları
BU SAYFAYI PAYLAŞFacebook'ta paylaş

SAĞLIK HABERLERİTüm HaberlerSağlık Haberleri Rss
Bu hastalık 23 milyon kişiyi öldürecek
Bu sebzeler şifa deposu
Erkeklik hormonu saçları döküyor
Kronik ağrılardan kurtulmanın yolu
Hızlı diyet daha kalıcı
Varis hastalığı olanlar dikkat
Bu besinlerle hayata bağlanın
Yaşlanma sürecini hızlandırıyor
Öfke hasta ediyor
Yılda 300 bin kişi buna yakalanıyor
Elinizi doğru yıkıyor musunuz

FOTO GALERİTüm Foto Galeriler
Cinsel hayatı olumsuz etkiliyor!
Cinsel hayatı olumsuz etkiliyor!
Meme kanserinden korunmanın yolları
Meme kanserinden korunmanın yolları
Yeni sanal hastalık: FOMO
Yeni sanal hastalık: FOMO
Bu yiyecekler kilo aldırıyor!
Bu yiyecekler kilo aldırıyor!

SAĞLIK VİDEOLARITüm Videolar
Sağlık VideoKepçe Kulak Ameliyatı İçin En Uygun ZamanKepçe Kulak Ameliyatı İçin En Uygun ZamanSağlık VideoKatarakt Ameliyatı Hakkında Bilmeniz GerekenlerKatarakt Ameliyatı Hakkında Bilmeniz Gerekenler
Sağlık VideoHipertansiyon Hakkında Bilinmeyenler!Hipertansiyon Hakkında Bilinmeyenler!Sağlık VideoDiş Beyazlatma Ne sıklıkla Yapılmalıdır?Diş Beyazlatma Ne sıklıkla Yapılmalıdır?

 

[Hata Bildir]

 

 

 

TWITTER'DA
TAKİP ET
twitter.com/Hastanecomtr