Darıca ADSM' de İkisi Uzman 15 Diş Hekimi Göreve Başladı

Darıca Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi'nde 15 yeni diş hekimi göreve başladı. Göreve başlayan hekimlerle beraber Merkezdeki hekim sayısı 52'ye, uzman hekim sayısı ise 4'e ulaştı.

Darıca ADSM' de İkisi Uzman 15 Diş Hekimi Göreve Başladı

Merkezde yeni göreve başlayan diş hekimlerinin isimleri şöyle;

Pedodonti Uzmanı Dr.Dt.Fatih Öznurhan, Protez Uzmanı Dr.Dt.Murat Urgur ile Dt.Zühtü Örnek, Dt.Canan Akil, Dt.Eyüp Yurtdaş, Dt.Yeliz Bozdağ, Dt.Heval Fikri Kutlay, Dt.Çağrı Şimşek, Dt.Aziz Hamsi, Dt. Ali Yılmaz, Dt. Zeynep Didar Kemer, Dt.Mehmet Emin Koldaş, Dt.Şebnem Karaman, Dt.Yeşim Aliçay ve Dt.Hale Kırlıoğlu.

Darıca Ağız ve Diş Sağlığı Merkezindeki diş hekimleri geçtiğimiz Mart ayında semt polikliniği olarak hizmete giren Çayırova Diş Tedavi ve Protez Merkezi’nde de 3 aylık dönüşümler halinde görev yapacaklar.

25.08.2010 - 1990

Darıca ADSM' de İkisi Uzman 15 Diş Hekimi Göreve Başladı Konusunda Ziyaretçi Görüşleri

Selçuk Tutal dedi ki;
maşallah allah daha çok etsin inşallah çok güzel çok beğendim ama randevu alamıyorum oda bır başaka sıkıntı şimdi.
24.01.2011

Selma Aktuna dedi ki;
2009 Ramazan ayı sabahın ilk gününde o zamanlar 22 yaşında olan kızım şiddetlli baş arısıyla uyandı..ağrı o kadar şiddetliydiki tam 10 gün çeşit çeşit tahliller,en kötüsünü düşündüler...beyin mr.sinüzit tomografisi komple diş ve çene filmi,günlerce sabahlara kadar acilerde derdimize derman aradık.Kızımın aldığı ilaçlar ağrı kesiciler yapılan morfinler hiç biri fayda etmedi.bütün doktorlar seferber oldular bu bilinmeyen ağrının sebebini bulamadılar..en sonunda psikolojik denip tekrar bir torba ilaç verdiler..ama ağrı hiç kesilmedi..olanlar çok korkunçtu...Taaki tesadüfen Aziz Hamsi beye ulaşana kadar ..onu ilk gördüğümde biraz teredüt ettim çok genç olduğu için.Yanılmışım meğerse dolgunun altında dişin kökü ilthaplanmış o da çene kemiğine akıyormuş..Allahtan çocuğuma birşey olmadı..Sayın Aziz Hamsi beye burdan bir kez daha kendisine teşekkür etmek istiyorum..Allah razı olsun her işi rast gitsin (amiinn)
23.01.2011

Şafiga Çağlayan dedi ki;
Kendi dişlerimi yaptırdım hiç memun deyilem.Sebebini sorarsınız ne çeyniye biliyorum,ne dişlerimi bir birine tokundura biliyorum, temizlik konusunu hiç başlamasam iyi olur.Diş aralarını temizlemek nerde ise saatlarımı alıyor ve çok ağrı verici. Bu arada midemi bozdum, nerde ise 10 yıl ihtiyarlaşdım üzüm kırışlarla doldu dişlerimi güya düzeltdim ama morelimi, sağlığımı kurban verdim. Hepsini çıkarmayı gerar verdim, doktorum izinde imiş. Doktorun kötü olduğunu söylemek deyil amacım. Herhalde benim şansızlığım deyelim buna.Çünkü dişimi yapan doktor uzman. Bir dileyim var Türkiyemin her yerinde devlet-kamu çalışanları sayı deyil,işin ıyı sonucuna çalışsınlar.
11.01.2011

Cengiz Yazıcı dedi ki;
bende eşimin dişlerini yaptırdım çok memnunuz çok teşekkür ederiz ellerinize sağlık, başarılı çalışmalar dilerim.sadece bir ricamız var .çocukların diş teline ihtiyacı var fakat bu işi yapan doktorumuz yok bu olabilirmi, saygı ve selamlarımla
27.10.2010

Semra Selçuk dedi ki;
Diş sağlıgı merkezinize geçenlerde geldim diş çektirdim , hiç anlamadım Dt.Aziz Hamsi beyin eli çok hafif morfin ignesini bile duymadım .Çok teşekkür ederim.Doktorlarınız çok harika hizmet güzel iyi çalışmalar.
16.09.2010

İlgili Diğer Yazılar
Sıcak Havada Soğuk İçecekler Dişlerinizi Sızlatıyor Mu?
Sıcak Havada Soğuk İçecekler Dişlerinizi Sızlatıyor Mu?
Lamina Tedavisiyle Doğal Bir Gülüşe Sahip Olun
Lamina Tedavisiyle Doğal Bir Gülüşe Sahip Olun
Ağız Kokusu ve Diş Eti Kanaması
Ağız Kokusu ve Diş Eti Kanaması
Cıvalı dolguda büyük tehlike
Cıvalı dolguda büyük tehlike
Kanal Tedavisi
Kanal Tedavisi
Konuyla İlgili Sorular
İlgili Forum Konuları
BU SAYFAYI PAYLAŞ Facebook'ta paylaş

SAĞLIK HABERLERİ Tüm Haberler Sağlık Haberleri Rss

FOTO GALERİ Tüm Foto Galeriler
Lahananın Bilmediğiniz Faydaları
Lahananın Bilmediğiniz Faydaları
Dişleriniz İyi Çiğneyemiyorsa Erken Bunayabilirsiniz
Dişleriniz İyi Çiğneyemiyorsa Erken Bunayabilirsiniz
Rüyalarımızın İçeriğini Etkileyen Faktörler
Rüyalarımızın İçeriğini Etkileyen Faktörler
Kanserden, Depresyona Her Derde Deva Besin: Yaban Mersini
Kanserden, Depresyona Her Derde Deva Besin: Yaban Mersini

 

[Hata Bildir]