Bilecik'te Kalplerini Korumak İçin Pedal Çevirdiler

Bilecik'te kalplerini korumak için pedal çevirdiler Bisikletliler Derneği Bilecik Temsilcisi Hakan Yavuz: "Günde 30 dakika bisiklete binerek, kalp ve damar sağlığımızı koruyabiliriz"BİLECİK - Bilecik Belediyesi, Türk Kalp Vakfı ve Bisikletliler Derneği Bilecik Temsilciliği işbirliğinde;

Bilecik'te kalplerini korumak için pedal çevirdiler Bisikletliler Derneği Bilecik Temsilcisi Hakan Yavuz: "Günde 30 dakika bisiklete binerek, kalp ve damar sağlığımızı koruyabiliriz"

BİLECİK - Bilecik Belediyesi, Türk Kalp Vakfı ve Bisikletliler Derneği Bilecik Temsilciliği işbirliğinde; Kalp Sağılığı Günü etkinlikleri kapsamında "Pedallarımız Kalplerimiz İçin Dönüyor" adlı etkinlik gerçekleştirildi. Kalp Sağlığı Haftası kapsamında "Bisiklete Bin Kalbini Korum" sloganıyla düzenlenen "Pedallarımız Kalplerimiz İçin Dönüyor" adlı etkinlik ile bisikletin ve sağlıklı yaşamın kalp sağlığındaki yerine dikkat çekildi ve bu anlamda farkındalık oluşturuldu. Kent merkezi ve Ertuğrulgazi mahallesini kapsayan toplam 6 kilometrelik rota; Cumhuriyet Meydanı'nda başlayarak, Atatürk Bulvarı, Yediler Kavşağı, Stadyum, Otogar arasında devam edip, Cumhuriyet Meydanında son buldu. "Günde 30 dakika bisiklete binerek, kalp ve damar sağlığımızı koruyabiliriz" Bisikletliler Derneği Bilecik Temsilcisi Hakan Yavuz gerçekleştirilen etkinlik hakkında verdiği bilgide; "Türkiye Bisikletliler Derneği Bilecik Temsilciliği, Bilecik Belediyesi ve Türk Kalp Vakfı işbirliğinde kalbimizin sağlığına dikkat çekmek için pedal çevirdik. Günde 30 dakika bisiklete binerek, kalp ve damar sağlığımızı koruyabiliriz. Bilecik'te de bu etkinlik kapsamında gençler ve çocuklarımız ile birlikte etkinliğimiz kapsamında 6 kilometrelik rotayı bisiklet ile gerçekleştirdik. Çeşitli ikramlarımız ve hediyelerimiz oldu. Bu güzel etkinliğe katkılarından dolayı özellikle Bilecik Belediyesine ve diğer paydaşlara teşekkür ediyorum. Bu tür etkinliklere katılmanın gerekli olduğunu vurguluyoruz" ifadelerini kullandı. Belediye Başkan Yardımcısı Abdullah Tetik Bilecik Belediyesi olarak vatandaşlara yönelik kültürel ve sosyal aktivitelere katılarak, destek verdiklerini belirterek, emeği geçen paydaşlara teşekkür etti. Konuşmaların ardından toplamında 6 kilometrelik rota çerçevesinde pedallar kalpler için döndü.

10.4.2017 - 26637

Konuyla İlgili Sorular
İlgili Forum Konuları

SAĞLIK HABERLERİ Tüm Haberler Sağlık Haberleri Rss

FOTO GALERİ Tüm Foto Galeriler
Diş Fırçanızı Karanlık Yerde Tutuyorsanız Dikkat! Tehlike Saçıyor
Diş Fırçanızı Karanlık Yerde Tutuyorsanız Dikkat! Tehlike Saçıyor
Yumurtayı Pişirmeden Önce Yıkamak Ne Kadar Doğru?
Yumurtayı Pişirmeden Önce Yıkamak Ne Kadar Doğru?
Kan Lekeli Yumurta Yenir mi?
Kan Lekeli Yumurta Yenir mi?
Lahana Yapraklarını Göğsünüze Sarın, Faydası İnanılmaz
Lahana Yapraklarını Göğsünüze Sarın, Faydası İnanılmaz

SAĞLIK VİDEOLARI Tüm Videolar
Sağlık Video Bitkiler Sağlıklı Yaşlanmayı Destekliyor
Bitkiler Sağlıklı Yaşlanmayı Destekliyor
Sağlık Video Göziçi İğne Nedir? Neden Yapılır? İzmir Kaşkaloğlu Göz Hastanesi
Göziçi İğne Nedir? Neden Yapılır? İzmir Kaşkaloğlu Göz Hastanesi
Sağlık Video Yakını Görememe ve Tedavisi İzmir Kaşkaloğlu Göz Hastanesi
Yakını Görememe ve Tedavisi İzmir Kaşkaloğlu Göz Hastanesi
Sağlık Video Botoks Nedir Kaşkaloğlu Göz Hastanesi
Botoks Nedir Kaşkaloğlu Göz Hastanesi

 

[Hata Bildir]