Erciyes'te Her Ayrıntı Düşünüldü

Bebek bakım odasından kiralık dolaplara kadar her imkan sunuluyor

Erciyes'te Her Ayrıntı Düşünüldü

Dünyanın sayılı kayak merkezlerinden biri olma yolunda emin adımlarla ilerleyen Erciyes Kış Sporları ve Turizm Merkezi'nde yapımı tamamlanan sosyal tesislerde vatandaşların rahatı için her türlü ayrıntı düşünüldü.

Kayseri Büyükşehir Belediyesi'nin başlattığı Erciyes Master Planı, adım adım ilerlemeye devam ediyor. Master Plan kapsamında Erciyes Hacılar Kapı'da yapımı tamamlanarak hizmete açılan tesislerde engelli lavabolarından, bebek bakım odalarına, çocuk oyun alanlarından kiralık dolaplara kadar her türlü ihtiyaca cevap verecek mekanlar bulunuyor.

Konu ile ilgili açıklamalar yapan Erciyes AŞ Genel Müdürü Murat Cahid Cıngı, yapımı tamamlanan tesisleri yerinde tanıtarak "Erciyes Dağı'nın dünyanın en büyük kayak merkezlerinden biri olması amacıyla başlattığımız master plan hızla devam ediyor " dedi.

Geçtiğimiz haftalarda Başbakan Recep Tayyip Erdoğan'ın katılımıyla 29'u Erciyes Kış Sporları ve Turizm Merkezi'nde olmak üzere 41 ayrı yatırımın açılışını yaptıklarını hatırlatan Cıngı, açılışların hemen ardından yapılan Erciyes Kar Festivali ile Erciyes'i tüm Türkiye'ye bir kez daha tanıttıklarını söyledi.

Erciyes'te kayak yapmaya gelenlerin en iyi şekilde vakit geçirmelerini temin edecek ciddi yatırımların yapıldığının altını çizen Cıngı, "Altyapı ve üstyapı çalışmaları, mekanik tesisler bunun yanında pazarlama faaliyetlerimiz devam ediyor. Erciyes'e gelen misafirlerimizin, bir kayakçının, bir kayak turistinin ihtiyaçlarının teminine yönelik ciddi yatırımlar yapmaya devam ediyoruz. Her geçengün Erciyes'te yeni bir şeyler ortaya çıkıyor. Avrupa'da, Avusturya'da, Alpler'de, İsviçre'de ne varsa Erciyes'te de aynısını yaptık ve halkımızın kullanımına sunduk. Özellikle lavabolar, mescidler, engelli lavaboları, çocuk oyun alanları, kiralık dolaplar, günübirlik şehir dışından gelen misafirlerimiz için soyunma kabinleri, kiralık dolaplar halkımızın hizmetine girdi. Özellikle bebeği olan ve Erciyes'ten istifade etmek isteyen anneler için anne bakım odaları oluşturduk. Ayrıca ilkyardım hizmetini vermek üzere sağlık kabinlerimiz burada hazırlanmış durumda " dedi.

1.3.2013 0 - 12135

Konuyla İlgili Sorular
BU SAYFAYI PAYLAŞ Facebook'ta paylaş

SAĞLIK HABERLERİ Tüm Haberler Sağlık Haberleri Rss

FOTO GALERİ Tüm Foto Galeriler
Diş Fırçanızı Karanlık Yerde Tutuyorsanız Dikkat! Tehlike Saçıyor
Diş Fırçanızı Karanlık Yerde Tutuyorsanız Dikkat! Tehlike Saçıyor
Yumurtayı Pişirmeden Önce Yıkamak Ne Kadar Doğru?
Yumurtayı Pişirmeden Önce Yıkamak Ne Kadar Doğru?
Kan Lekeli Yumurta Yenir mi?
Kan Lekeli Yumurta Yenir mi?
Lahana Yapraklarını Göğsünüze Sarın, Faydası İnanılmaz
Lahana Yapraklarını Göğsünüze Sarın, Faydası İnanılmaz

SAĞLIK VİDEOLARI Tüm Videolar
Sağlık Video Bitkiler Sağlıklı Yaşlanmayı Destekliyor
Bitkiler Sağlıklı Yaşlanmayı Destekliyor
Sağlık Video Göziçi İğne Nedir? Neden Yapılır? İzmir Kaşkaloğlu Göz Hastanesi
Göziçi İğne Nedir? Neden Yapılır? İzmir Kaşkaloğlu Göz Hastanesi
Sağlık Video Yakını Görememe ve Tedavisi İzmir Kaşkaloğlu Göz Hastanesi
Yakını Görememe ve Tedavisi İzmir Kaşkaloğlu Göz Hastanesi
Sağlık Video Botoks Nedir Kaşkaloğlu Göz Hastanesi
Botoks Nedir Kaşkaloğlu Göz Hastanesi

 

[Hata Bildir]