Hasta Bir Kez Daha Zirve'de…

2. Hasta ve Hasta İletişimi Zirvesi "Hız", 23-24 Ocak tarihlerinden Limak Eurasia otel'de düzenleniyor.

Hasta Bir Kez Daha Zirve'de…

Sağlık sisteminin en önemli paydaşı “Hasta”nın tüm yönleriyle ele alındığı “2. Hasta ve Hasta İletişimi Zirvesi” (HİZ), 23 - 24 Ocak 2013 tarihlerinde uzmanları ve konunun taraflarını bir kez daha bir araya getiriyor. İlaç ve sağlık sektörünün lider yayını WORKSHOP tarafından düzenlenen Zirve, hasta odaklı uygulamaları ve hasta iletişiminde yenilikçi yaklaşımları ve katılımcıların dikkatine sunuyor olacak.

Hasta konusundaki farkındalığı artırmayı ve hasta merkezli düşünme sistematiğini geliştirmeyi amaçlayan HİZ’de hasta dernekleri, sağlık yöneticileri, fikir lideri hekimler ve ilaç firmaları Hasta’ya dair deneyimlerini paylaşarak yenilikleri ve yapılabilecekleri tartışacak.

Bu yıl Zirve kapsamında öncelikli olarak diyabet, onkoloji, romatoloji, merkezi sinir sistemi, hepatit ve MS konuları ele alınacak. Ankara Üniversitesi Tıp Fakültesi öğretim üyesi Prof. Dr. Semih Baskan ve Galatasaray Üniversitesi İletişim Fakültesi öğretim üyesi Yrd. Doç. Dr. Elgiz Yılmaz’ın eş başkanlığını yapacakları Zirve, Limak Eurasia Hotel İstanbul’da gerçekleşecek. Zirvede ayrıca 24 Ocak tarihinde hasta ve uzmanlık derneği yetkilileri ile uzman hekimlere yönelik “Medya İlişkileri” başlıklı tam günlük bir eğitim gerçekleştirilecek. Eğitim programı çerçevesinde geleneksel medya ilişkileri eğitimi İletişim Uzmanı Şulecan Dalbudak Toközlü tarafından, dijital medya yönetimi eğitimi ise Dijital Medya Danışmanı ve Eğitmeni Mehveş Altun tarafından verilecek.

İki gün boyunca 30’un üzerinde uzman ismin konuşmacı olarak yer alacağı Zirve ile ilgili güncel detaylara ve kayıt bilgilerine www.workshopevents.org ve 212 288 94 02 üzerinden ulaşılabiliyor.

14.1.2013 - 11874

 

[Hata Bildir]