Hayat Su, "Dört Mevsim" Su İçmeyi Teşvik Ediyor

Hayat Su Genel Müdürü Gamze Çuhadaroğlu, dört mevsimi yansıtan yeni şişe tasarımlarıyla su içmeyi teşvik etmeyi hedeflediklerini ifade ediyor.

Hayat Su,

Hayat Su, "Dört Mevsim" projesi kapsamında tasarımcı Aslı Filinta'nın tasarladığı şişelerle moda ile suyu buluşturuyor.

İlklerin markası Hayat Su, sağlıklı yaşam için dört mevsim su tüketiminin gerekli olduğuna vurgu yapmak üzere, "Dört Mevsim" projesi ile bir ilke daha imza attı. Ünlü tasarımcı Aslı Filinta iş birliğiyle gerçekleştirilen projeyle marka, su ve tasarımı bir araya getirerek toplumda su tüketim bilincini geliştirmeyi hedefliyor.

Hayat Su Genel Müdürü Gamze Çuhadaroğlu, projeyi "Hayat Su markası olarak, herkesin sağlıklı bir hayata sahip olma hakkı olduğunu düşünüyoruz. Lider konumdaki yenilikçi ürünlerimizle Türkiye'de sağlık bilinci oluşturmayı sorumluluğumuz kabul ediyoruz. Sağlıklı bir hayatın olmazsa olmazı olan su tüketim alışkanlığını artırmak ve farkındalık yaratmayı misyon edindik. Yapılan araştırmalara göre ülkemizde, önerilen su tüketim seviyelerinin yüzde 48 altında su tüketimi gerçekleşiyor. Kadınlar için önerilen su tüketimi 1600 ml iken, tüketilen oran 902 ml; erkekler için önerilen su tüketimi 2000 ml iken, tüketilen oran 983 ml. Su tüketimi ülkemizde genelde yaz mevsiminde ve havaların sıcak olduğu dönemlerle sınırlı kalıyor. Sağlıklı yaşam için dört mevsim su içmenin gerekli olduğuna vurgu yapmak adına, "Dört Mevsim" projesine imza attık" sözleriyle aktarıyor.

13.11.2017 - 29884Konuyla İlgili Sorular
İlgili Forum Konuları

SAĞLIK HABERLERİ Tüm Haberler Sağlık Haberleri Rss

FOTO GALERİ Tüm Foto Galeriler
Meksika
Meksika'nın Kim Kardashian'ı kalça büyütme ameliyatı sonrası hayatını kaybetti
Diş Fırçanızı Karanlık Yerde Tutuyorsanız Dikkat! Tehlike Saçıyor
Diş Fırçanızı Karanlık Yerde Tutuyorsanız Dikkat! Tehlike Saçıyor
Yumurtayı Pişirmeden Önce Yıkamak Ne Kadar Doğru?
Yumurtayı Pişirmeden Önce Yıkamak Ne Kadar Doğru?
Kan Lekeli Yumurta Yenir mi?
Kan Lekeli Yumurta Yenir mi?

 

[Hata Bildir]