Ünlü Yıldızlar Tuzla Güzelleşiyor!

Sense Renaissance ile dünyaca ünlü yıldızların kullandığı güzellik sırlarını siz de keşfe çıkın.

Ünlü Yıldızlar Tuzla Güzelleşiyor!

Bedensel, zihinsel ve ruhsal dengenizi sağlayarak, sağlıktan gelen güzelliği yeniden keşfetmeniz için birbirinden farklı terapi uygulamalarını doğadan size sunan Sense Renaissanse ile yeniden doğuşu yaşayacaksınız. Tuz Terapisi (Haloterapy), Okyanus Terapisi (Floating Therapy) ve İnfrared Sauna terapileriyle ile üç adımda, düzenli uygulamalarla sağlıktan gelen güzelliğinizi keşfedin.

Çok eski tarihlerden günümüze gelen doğal bir terapi yöntemi olan Tuz Terapisi (Halotherapy), özellikle egzamadan alerjiye, astımdan çeşitli solunum yolu hastalıkları ile cilt sorunları çeken kişiler için tasarlanmıştır. Siz de Sense Renaissance’da sizler için hazırlanmış tuz odasında, tuzla gelen sağlık ve güzelliği keşfetme imkanı bulacaksınız. Etkinliği çeşitli klinik testlerle onaylanan Tuz Terapisi sayesinde, tuz moleküllerinin solunum ve cilt yolu ile alınmasıyla birlikte, vücudunuzdaki bakteri ve virüslerin azaldığını, moleküllerin toksinleri atmanıza yardımcı olduğunu göreceksiniz. Yaz ayının, güneş ve tozun olumsuz etkilerinden cildinizi arındırıp, bağışıklık sisteminizin kuvvetlenmesine yardımcı olurken, Tuz Terapisi bahar ayının alerjik etkilerinden de korunmanıza yardımcı olacaktır. Tuz Terapisi ile hem cildiniz hem de siz rahat bir nefes alacak, kendinizi arınmış, yenilenmiş ve daha sağlıklı hissedecek, tuzla gelen güzelliği keşfedeceksiniz.

Dünyaca ünlü yıldızların ve sporcuların başarı ve güzellik sırrı olan Okyanus Terapisi’nde (Floating Therapy ) ise sizin için özel olarak hazırlanmış bir havuzda yer çekimini hissetmeden kendi özel okyanusunuzun keyfini çıkarabilirsiniz.

Bir saat süren terapide havuza uzandığınız andan itibaren bedeniniz hafifleyecek ve zihninizde özgürce uçma hissi oluşacak. Bir süre sonra tüm kaslarınızın rahatladığını ve zihniniz “theta” yani uyku öncesi gevşeme haline geçtiği için gevşediğinizi hissedeceksiniz. Tek bir terapinin 4 saatlik bir gece uykusuna eş olduğu terapiyi bitirdiğinizde; bütün duyularınızın açıldığını, terapi sırasında vücudunuzun salgıladığı endorfin hormonu sayesinde yoğun bir rahatlama ve yüksek mutluluk hissi duyduğunuzu deneyimleyecek, havuzun kaldırma kuvvetini sağlayan yoğun Epsom tuzu sayesinde cildinizin sıkılaşarak ne kadar genç ve diri göründüğüne şaşıracaksınız. Ruhunuza ve bedeninize güzelliğinizin yeniden üflendiğini hissedeceksiniz.

Sıcak ve güneşe çokça maruz kaldığınız bir yaz mevsiminin, stresli şehir hayatının olumsuz ve yıpratıcı etkilerinden kurtulmak, kendinizi kış mevsimine hazırlamak için vücudunuza iyi gelecek bir diğer Sense terapisi de İnfrared Sauna. Detoks etkisi olarak klasik yöntemlere göre 7 kat daha etkili olan İnfrared Sauna’yı düzenli kullandığınızda; 20-30 dakikalık bir seansla 300 kalori yakarak ayda 3-5 kilo verebilir, selülitlerinizden kurtulabilirsiniz. Elastik, parlak ve taze bir cildin yanı sıra saunadan çıktığınızda kendinizi dinlenmiş hissedecek, kızılötesi sauna olan infrared sauna ile alkol, nikotin, sodyum, sülfürik asit ve kolesterol gibi zararlı maddeleri vücudunuzdan atarak daha sağlıklı olacaksınız.

Sense Renaissance’nin, yenilenmeniz ve daha sağlıklı bir yaşam için size sunduğu üç aşamalı terapi yöntemleri ile; Tuz Terapisi ile cildiniz ve siz nefes alacak, Okyanus Terapisi ile bedeniniz ve ruhunuz arınırken cildiniz sıkılaşacak ve daha genç görünecek, İnfrared Sauna ile istemeyen kilolardan, selülitlerden kurtulacak ve cildiniz tazelenecek, güzelliğinizi ve sağlığınızı yeniden keşfedeceksiniz.

26.8.2011 - 9888

İlgili Diğer Yazılar
Zamanın istenmeyen mirası kırışıklıklara ameliyatsız çözüm
Zamanın istenmeyen mirası kırışıklıklara ameliyatsız çözüm
Meme Küçültme Ameliyatı
Meme Küçültme Ameliyatı
Cinsel Organında Kullandığı Tampon Bacağına Mâl Oldu
Cinsel Organında Kullandığı Tampon Bacağına Mâl Oldu
Burun Estetiği Neden Yapılır?
Burun Estetiği Neden Yapılır?
Saç Ekimi Nasıl Olur?
Saç Ekimi Nasıl Olur?
Konuyla İlgili Sorular

SAĞLIK HABERLERİ Tüm Haberler Sağlık Haberleri Rss

FOTO GALERİ Tüm Foto Galeriler
Diş Fırçanızı Karanlık Yerde Tutuyorsanız Dikkat! Tehlike Saçıyor
Diş Fırçanızı Karanlık Yerde Tutuyorsanız Dikkat! Tehlike Saçıyor
Yumurtayı Pişirmeden Önce Yıkamak Ne Kadar Doğru?
Yumurtayı Pişirmeden Önce Yıkamak Ne Kadar Doğru?
Kan Lekeli Yumurta Yenir mi?
Kan Lekeli Yumurta Yenir mi?
Lahana Yapraklarını Göğsünüze Sarın, Faydası İnanılmaz
Lahana Yapraklarını Göğsünüze Sarın, Faydası İnanılmaz

SAĞLIK VİDEOLARI Tüm Videolar
Sağlık Video Bitkiler Sağlıklı Yaşlanmayı Destekliyor
Bitkiler Sağlıklı Yaşlanmayı Destekliyor
Sağlık Video Göziçi İğne Nedir? Neden Yapılır? İzmir Kaşkaloğlu Göz Hastanesi
Göziçi İğne Nedir? Neden Yapılır? İzmir Kaşkaloğlu Göz Hastanesi
Sağlık Video Yakını Görememe ve Tedavisi İzmir Kaşkaloğlu Göz Hastanesi
Yakını Görememe ve Tedavisi İzmir Kaşkaloğlu Göz Hastanesi
Sağlık Video Botoks Nedir Kaşkaloğlu Göz Hastanesi
Botoks Nedir Kaşkaloğlu Göz Hastanesi

 

[Hata Bildir]