Yoga Academy Seul Açıldı

Dünyanın dört tarafında Orijinal Yoga Sistemi'nin uygulandığı Yoga Academy merkezleri açılmaya devam ediyor.

Yoga Academy Seul Açıldı

Güney Kore'deki ilk Yoga Academy merkezi, başkent Seul'de 18 Kasım 2017'de Büyük Üstad Akif Manaf'ın katılımıyla gerçekleşti. Yoga Academy eğitmeni Cho- Hee Chang tarafından açılan merkezde gerçek Yoga bilgilerini içeren Orijinal Yoga Sistemi aktarılarak fiziksel, zihinsel, duygusal sağlık ve uyum kazandıran bu eşsiz spor ile Korelilerin tanışması sağlanıyor.

TAFISA (The Assosication for International Sport for All) tarafından düzenlenen 25. Dünya Kongresine katılmak için Kore'de bulunan Uluslararası Yoga Federasyonu (UYF) Başkanı Akif Manaf tarafından açılışı gerçekleştirilen Yoga merkezinde her yaştan kişilerin katılabileceği çalışma programlarını içeren dersler yer alıyor. Yoga derslerinin yanı sıra Hamileler için Yoga, Çocuklar için Yoga, Anne-bebek için Yoga, 60+ Yaş için Yoga, Meditasyon, Nefes Teknikleri merkezde verilecekler özel çalışmalardan sadece bir kaçı.
UYF Başkanı Aki Manaf açılış için yaptığı konuşmasında, her biri Yoga konusunda uzman olan Yoga Academy eğitmenlerinin Dünyanın her yerinden davetler aldığını, oralara giderek yeni eğitmenler yetiştirdiklerini böylece çok yakında Dünyanın her kentinde en az bir Yoga Academy olacağını vurguladı. "2018 yenilenme yılı, biz de Yoga Academy olarak her gün daha yenilenmiş olarak yeniden Orijinal Yoga Sistemi'ni insanlığa anlatmaya devam edeceğiz" dedi.

Ayrıca sırada Vietnam, Laos, Kamboçya, Tayland ve Çin'de de Yoga Academy merkezlerinin açılışı olduğu bildirildi.

23.11.2017 - 30122Konuyla İlgili Sorular
İlgili Forum Konuları

SAĞLIK HABERLERİ Tüm Haberler Sağlık Haberleri Rss

FOTO GALERİ Tüm Foto Galeriler
Meksika
Meksika'nın Kim Kardashian'ı kalça büyütme ameliyatı sonrası hayatını kaybetti
Diş Fırçanızı Karanlık Yerde Tutuyorsanız Dikkat! Tehlike Saçıyor
Diş Fırçanızı Karanlık Yerde Tutuyorsanız Dikkat! Tehlike Saçıyor
Yumurtayı Pişirmeden Önce Yıkamak Ne Kadar Doğru?
Yumurtayı Pişirmeden Önce Yıkamak Ne Kadar Doğru?
Kan Lekeli Yumurta Yenir mi?
Kan Lekeli Yumurta Yenir mi?

 

[Hata Bildir]