trabzon - tüm ilçeler - Tüm Branşlar Hastane Randevu

Hastane Arama   Hastanenizi eklemek için tıklayınız.
  İl İlçe Hastane Adı
* Yazmak zorunda değilsiniz. Tüm Hastaneler...

Tüm Branşlar Branşında Trabzon İlinde - Tüm İlçeler - İlçesinde Bulunan Hastanelerden Randevu Almak, Randevu Telefonu ve Online Randevu Adresi.


Hastane Telefon Online Randevu

Ahi Evren Göğüs Kalp Damar Cerrahisi Eğitim ve Araştırma Hastanesi 0(462) 231 19 07 www.ahievren.gov.tr

Akçaabat Haçkalı Baba Devlet Hastanesi 0(462) 228 58 03 www.akcaabatdh.gov.tr

Araklı Bayram Halil Devlet Hastanesi 0(462) 721 74 55 www.araklidevlethastanesi.gov.tr

Ataköy Ruh ve Sinir Hastalıkları Hastanesi 0(462) 626 50 42 www.atakoyrsh.gov.tr

Kanuni Eğitim Ve Araştırma Hastanesi 0(212) 404 15 00 www.trabzonkanuni.gov.tr

Karadeniz Teknik Üniversitesi Farabi Hastanesi 0(462) 377 30 00 www.ktu.edu.tr/farabi

Karadeniz Teknik Üniversitesi Sağlık Uygulama Araştırma Merkezi Farabi Hastanesi (0462) 377 50 00 www.farabihastanesi.ktu.edu.tr

Köprübaşı Vali Recep Yazıcıoğlu Devlet Hastanesi (0462) 671 46 47

Maçka Mehmet Aktürk Devlet Hastanesi (0462) 512 40 68 www.mackadh.gov.tr

Medical Park Trabzon Hastanesi 0(000) 444 44 84 www.medicalpark.com.tr

Of Devlet Hastanesi (0462) 771 51 28 www.ofdevlethastanesi.gov.tr

Ömer Burhanoğlu Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon Hastanesi 0(462) 512 11 87

Özel Karadeniz Hastanesi (0462) 229 70 70 www.karadenizhastanesi.com.tr

Sürmene Devlet Hastanesi (0462) 746 14 23 www.surmenedh.saglik.gov.tr

Tonya Devlet Hastanesi (0462) 881 30 38 www.tonyadevlethastanesi.gov.tr

Trabzon Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi 0(462) 230 09 60 www.trabzonadsm.gov.tr

Trabzon Farabi Hastanesi 0(___) ___ __ __

Trabzon Fatih Devlet Hastanesi (0462) 230 22 94 www.fatihdh.gov.tr

Trabzon Kadın Doğum ve Çocuk Hastalıkları Hastanesi (0462) 321 32 64 www.trbdogum-cocuk.gov.tr

Trabzon Kanuni Eğitim ve Araştırma Hastanesi 0(462) 341 56 56 www.trabzonkanuni.gov.tr

Trabzon Numune Eğitim Ve Araştırma Hastanesi 0(462) 230 23 01 www.trabzonkanuni.gov.tr

Trabzon Numune Eğitim ve Araştırma Hastanesi (0462) 230 23 01 www.trabzonnumune.gov.tr

Vakfıkebir Devlet Hastanesi 0(462) 841 50 35 www.vakfikebirdh.gov.tr

BU SAYFAYI PAYLAŞ Facebook'ta paylaş

SAĞLIK HABERLERİ Tüm Haberler Sağlık Haberleri Rss
Tavuk Alırken Bunlara Dikkat Edin!
Erkeklerin Cinsel Gücünü Artıran 7 Yiyecek
Gençlik Hormonu "Melatonin"
Bu İçeceklerin Miktarına Dikkat Edin
Kanser İlaçları İçin Flaş Karar
Sakız Çiğneyenler Dikkat
Herkes Bu Cinsellik Yalanlarına İnanıyor!
Diyabete karşı 'Açlık' diyeti
Lüzumsuz Su İçmeyin
Kalp Krizini Önleyen 9 Yiyecek
Karadutla Yaşlanmayı Geciktirin

FOTO GALERİ Tüm Foto Galeriler
Şekere İyi Gelen Besinler
Şekere İyi Gelen Besinler
Kuru Meyvelerin Faydaları
Kuru Meyvelerin Faydaları
Mucize Sabun
Mucize Sabun 'Bıttım'
Cinsel Gücü Artıran Yiyecekler
Cinsel Gücü Artıran Yiyecekler

SAĞLIK VİDEOLARI Tüm Videolar
Sağlık Video Yakını Görememe ve Tedavisi İzmir Kaşkaloğlu Göz Hastanesi Yakını Görememe ve Tedavisi İzmir Kaşkaloğlu Göz Hastanesi Sağlık Video Botoks Nedir Kaşkaloğlu Göz Hastanesi Botoks Nedir Kaşkaloğlu Göz Hastanesi
Sağlık Video Katarakt Ameliyat Sonrası Gözlük İzmir Kaşkaloğlu Göz Hastanesi Katarakt Ameliyat Sonrası Gözlük İzmir Kaşkaloğlu Göz Hastanesi Sağlık Video Göziçi İğne Nedir? Neden Yapılır? | İzmir Kaşkaloğlu Göz Hastanesi Göziçi İğne Nedir? Neden Yapılır? | İzmir Kaşkaloğlu Göz Hastanesi

 

[Hata Bildir]