trabzon - tüm ilçeler - Tüm Branşlar Hastane Randevu

Hastane Arama   Hastanenizi eklemek için tıklayınız.
  İl İlçe Hastane Adı
* Yazmak zorunda değilsiniz. Tüm Hastaneler...

Tüm Branşlar Branşında Trabzon İlinde - Tüm İlçeler - İlçesinde Bulunan Hastanelerden Randevu Almak, Randevu Telefonu ve Online Randevu Adresi.


Hastane Telefon Online Randevu

Ahi Evren Göğüs Kalp Damar Cerrahisi Eğitim ve Araştırma Hastanesi 0(462) 231 19 07 www.ahievren.gov.tr

Akçaabat Haçkalı Baba Devlet Hastanesi 0(462) 228 58 03 www.akcaabatdh.gov.tr

Araklı Bayram Halil Devlet Hastanesi 0(462) 721 74 55 www.araklidevlethastanesi.gov.tr

Ataköy Ruh ve Sinir Hastalıkları Hastanesi 0(462) 626 50 42 www.atakoyrsh.gov.tr

Kanuni Eğitim Ve Araştırma Hastanesi 0(212) 404 15 00 www.trabzonkanuni.gov.tr

Karadeniz Teknik Üniversitesi Farabi Hastanesi 0(462) 377 30 00 www.ktu.edu.tr/farabi

Karadeniz Teknik Üniversitesi Sağlık Uygulama Araştırma Merkezi Farabi Hastanesi (0462) 377 50 00 www.farabihastanesi.ktu.edu.tr

Köprübaşı Vali Recep Yazıcıoğlu Devlet Hastanesi (0462) 671 46 47

Maçka Mehmet Aktürk Devlet Hastanesi (0462) 512 40 68 www.mackadh.gov.tr

Medical Park Trabzon Hastanesi 0(000) 444 44 84 www.medicalpark.com.tr

Of Devlet Hastanesi (0462) 771 51 28 www.ofdevlethastanesi.gov.tr

Ömer Burhanoğlu Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon Hastanesi 0(462) 512 11 87

Özel Karadeniz Hastanesi (0462) 229 70 70 www.karadenizhastanesi.com.tr

Sürmene Devlet Hastanesi (0462) 746 14 23 www.surmenedh.saglik.gov.tr

Tonya Devlet Hastanesi (0462) 881 30 38 www.tonyadevlethastanesi.gov.tr

Trabzon Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi 0(462) 230 09 60 www.trabzonadsm.gov.tr

Trabzon Farabi Hastanesi 0(___) ___ __ __

Trabzon Fatih Devlet Hastanesi (0462) 230 22 94 www.fatihdh.gov.tr

Trabzon Kadın Doğum ve Çocuk Hastalıkları Hastanesi (0462) 321 32 64 www.trbdogum-cocuk.gov.tr

Trabzon Kanuni Eğitim ve Araştırma Hastanesi 0(462) 341 56 56 www.trabzonkanuni.gov.tr

Trabzon Numune Eğitim Ve Araştırma Hastanesi 0(462) 230 23 01 www.trabzonkanuni.gov.tr

Trabzon Numune Eğitim ve Araştırma Hastanesi (0462) 230 23 01 www.trabzonnumune.gov.tr

Vakfıkebir Devlet Hastanesi 0(462) 841 50 35 www.vakfikebirdh.gov.tr

BU SAYFAYI PAYLAŞ Facebook'ta paylaş

SAĞLIK HABERLERİ Tüm Haberler Sağlık Haberleri Rss
Küçük kızı diş kliniğinde hareket etmesin diye sardılar
Havuzlar Çok Tehlikeli Olabiliyor
Fazla B vitamini yüze zarar veriyor
Cemil İpekçi'nin doktoru konuştu
'Korunmuyoruz' ama bu hastalıklara dikkat
Hindistan'da Gara Girerken Şaha Kalkan Tren
Kasaptan aldığı biftek evde canlanınca şok geçirdi
Doğumda yeni trend "tohumlama"
Kaktüs Yiyen Adam Mide Bulandırıyor!
Küçük Çocuğun Yüzü 3 Yıl Sonra Düzeltildi!
Hareketsizlik kaygı bozukluğuna neden oluyor

FOTO GALERİ Tüm Foto Galeriler
Cinselliği kötü yönde etkileyen gıdalar!
Cinselliği kötü yönde etkileyen gıdalar!
Tarihin En Sıradışı Deneyleri
Tarihin En Sıradışı Deneyleri
Cinsellikle İlgili Korkunç Kazalar
Cinsellikle İlgili Korkunç Kazalar
Tuğçe Kazaz
Tuğçe Kazaz'ın Sağlık için Din Değiştirmesi

SAĞLIK VİDEOLARI Tüm Videolar
Sağlık Video Grip Nasıl Tedavi Edilir? Grip Nasıl Tedavi Edilir? Sağlık Video Katarakt Ameliyatı Hakkında Bilmeniz Gerekenler Katarakt Ameliyatı Hakkında Bilmeniz Gerekenler
Sağlık Video Diş Beyazlatma Ne sıklıkla Yapılmalıdır? Diş Beyazlatma Ne sıklıkla Yapılmalıdır? Sağlık Video Bilek Burkulmaları Nasıl Tedavi Edilir? Bilek Burkulmaları Nasıl Tedavi Edilir?

 

[Hata Bildir]