trabzon - tüm ilçeler - Tüm Branşlar Hastane Randevu

Hastane Arama   Hastanenizi eklemek için tıklayınız.
  İl İlçe Hastane Adı
* Yazmak zorunda değilsiniz. Tüm Hastaneler...

Tüm Branşlar Branşında Trabzon İlinde - Tüm İlçeler - İlçesinde Bulunan Hastanelerden Randevu Almak, Randevu Telefonu ve Online Randevu Adresi.


Hastane Telefon Online Randevu

Ahi Evren Göğüs Kalp Damar Cerrahisi Eğitim ve Araştırma Hastanesi 0(462) 231 19 07 www.ahievren.gov.tr

Akçaabat Haçkalı Baba Devlet Hastanesi 0(462) 228 58 03 www.akcaabatdh.gov.tr

Araklı Bayram Halil Devlet Hastanesi 0(462) 721 74 55 www.araklidevlethastanesi.gov.tr

Ataköy Ruh ve Sinir Hastalıkları Hastanesi 0(462) 626 50 42 www.atakoyrsh.gov.tr

Kanuni Eğitim Ve Araştırma Hastanesi 0(212) 404 15 00

Karadeniz Teknik Üniversitesi Farabi Hastanesi 0(462) 377 30 00

Karadeniz Teknik Üniversitesi Sağlık Uygulama Araştırma Merkezi Farabi Hastanesi (0462) 377 50 00 www.farabihastanesi.ktu.edu.tr

Köprübaşı Vali Recep Yazıcıoğlu Devlet Hastanesi (0462) 671 46 47

Maçka Mehmet Aktürk Devlet Hastanesi (0462) 512 40 68 www.mackadh.gov.tr

Medical Park Trabzon Hastanesi 0(000) 444 44 84 www.medicalpark.com.tr

Of Devlet Hastanesi (0462) 771 51 28 www.ofdevlethastanesi.gov.tr

Ömer Burhanoğlu Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon Hastanesi 0(___) ___ __ __

Özel Karadeniz Hastanesi (0462) 229 70 70 www.karadenizhastanesi.com.tr

Sürmene Devlet Hastanesi (0462) 746 14 23 www.surmenedh.saglik.gov.tr

Tonya Devlet Hastanesi (0462) 881 30 38 www.tonyadevlethastanesi.gov.tr

Trabzon Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi (0___) ___ __ __ www.trabzonadsm.gov.tr

Trabzon Fatih Devlet Hastanesi (0462) 230 22 94 www.fatihdh.gov.tr

Trabzon Kadın Doğum ve Çocuk Hastalıkları Hastanesi (0462) 321 32 64 www.trbdogum-cocuk.gov.tr

Trabzon Kanuni Eğitim ve Araştırma Hastanesi 0(___) ___ __ __ www.trabzonkanuni.gov.tr

Trabzon Numune Eğitim Ve Araştırma Hastanesi _(___) ___ __ __

Trabzon Numune Eğitim ve Araştırma Hastanesi (0462) 230 23 01 www.trabzonnumune.gov.tr

Vakfıkebir Devlet Hastanesi 0(___) ___ __ __

BU SAYFAYI PAYLAŞ Facebook'ta paylaş

SAĞLIK HABERLERİ Tüm Haberler Sağlık Haberleri Rss
Sıcak Çay Kansere Neden Oluyor
İleride Tüm Çocuklar Tüp Bebek mi Olacak?
Uykusuzluk Çekenlere Müjde!
Cinsel Yaşama Faydalı Besinler
Yarma Hipertansiyona Birebir!
Kahvede Morfin Etkisi Yapan Ağrı Kesici
Bebeklere 9 Aydan Önce Bunları Vermeyin
Kış Yorgunluğunu Böyle Atın
Kekik Cinsel Gücü Artırıyor
Bu Gıdalar Beyni Öldürüyor
Mutfakta Kilo Verdiren Sırlar

FOTO GALERİ Tüm Foto Galeriler
Kuru Meyvelerin Faydaları
Kuru Meyvelerin Faydaları
Mucize Sabun
Mucize Sabun 'Bıttım'
Cinsel Gücü Artıran Yiyecekler
Cinsel Gücü Artıran Yiyecekler
İştah Azaltan 8 Besin
İştah Azaltan 8 Besin

SAĞLIK VİDEOLARI Tüm Videolar
Sağlık Video Grip Nasıl Tedavi Edilir? Grip Nasıl Tedavi Edilir? Sağlık Video Kepçe Kulak Ameliyatı İçin En Uygun Zaman Kepçe Kulak Ameliyatı İçin En Uygun Zaman
Sağlık Video Katarakt Ameliyatı Hakkında Bilmeniz Gerekenler Katarakt Ameliyatı Hakkında Bilmeniz Gerekenler Sağlık Video Hipertansiyon Hakkında Bilinmeyenler! Hipertansiyon Hakkında Bilinmeyenler!

 

[Hata Bildir]