Dermokozmetik Ürün Lideri Vichy

Vichy, Fransız bir marka olarak bilinmekte olan dermokozmetik alanında geçmişten günümüze dek pek çok insan tarafından tercih edilmekte olan ürünlere sahip.

Dermokozmetik Ürün Lideri Vichy
 Vichy, Fransız bir marka olarak bilinmekte olan dermokozmetik alanında geçmişten günümüze dek pek çok insan tarafından tercih edilmekte olan ürünlere sahip. Günümüzde Fransa'da yer alan Allier ve Auvergne bölgelerinde varlığını sürdürmekte olan bu marka çok önemli bir bölümünü oteller, kaplıca tesisleri ve parklardan oluşuyor. Gerek Fransa genelinde gerek ise dünya genelinde sunuyor olduğu dermokozmetik ürünler ile beraber büyük bir prestije sahip olması ile tanıyor olduğumuz bu marka günümüzde insanların ihtiyaçlarını en iyi şekilde karşılayacak niteliklere sahip dermokozmetik ürünlerin üretimini ve pazarlamasını gerçekleştirmekte ve distribütörlük sistemi ile uluslar arası çalışmalarını devam ettirmekte. Ayrıca Fransa'da hizmet üretimi ile bilinmekte olan bu markamız Avrupa'nın en bilindik maden suyu merkezlerinden birinde çalışmalarını sürdürmekte ve bu noktada insanların ihtiyaçlarına sahip olduğu değerler sayesinde en ideal koşullarda ürünler sunabilmekte. Vichy markası alanında uzman dermatologlar tarafından araştırma ve geliştirme yapılmakta olan bir marka olmakla beraber tüm ürünleri ilgili yönetmeliklerce bakanlıkların onayını alarak insanlara sunulmakta.


Neden Vichy markasını tercih etmeliyim?

Vichy markasının uluslar arası alanda hizmet veriyor olması insanlar üzerinde etkin faktördür.

Sunulmakta olan ürünlerin tamamı alanında uzman dermatologlar tarafından üretilmektedir.
Cilt bakım ürünler, güneş koruma ürünleri, saç bakım ürünleri, anti-age ürünler sunulur.
İnsan sağlığını tehdit eden herhangi bir madde vichy markası altında kullanılmaz.
Vichy ürünleri içeriğinde alkol ve paraben gibi zararlı maddelere yer vermez.
Vichy ürünlerinin büyük bir kısmı tamamen doğal değerlerin bir araya gelerek oluşumudur.
Vichy markası ürünlerinin satış öncesi ve satış sonrası sorumluluğunu üstlenmektedir.
Kullanıcıların yaş, cinsiyet ve cilt tiplerine göre değişken formüllerde ürünler sunar.
Vichy ürünlerinin tamamı üstün teknolojiye sahip Vichy laboratuarlarında üretilir.
Vichy markasının ürünleri hakkında bilgiler;

 İlk olarak belirtmek isterim ki, Vichy markası Amerika, Asya, Avrupa ve Orta Doğu ülkelerinde en çok tercih edilmekte olan dermokozmetik markalar arasında yerini almaktadır. Sizin için ideal cilt bakımına erişmenizde en önemli etkilere sahip olan Vichy markası nemlendirme ürünleri, yağlı ve problemli ciltler için bakım ürünleri, yaşlanma karşıtı bakım ürünleri, fondöten ve makyaj ürünleri, inceltici ürünler, vücut bakımı ürünleri, güneşin zararlı etkilerinden korunma ürünleri ve saç bakımı ürünleri alanında çözüm önerileri sunmaktadır. Günümüzde pek çok insanın en önemli sorunlarından biri olarak görülmekte olan güneşin zararlı etkileri ultra viyole ışınlar olarak görülmekte ve her insan için sorun teşkil etmektedir. Ayrıca diğer tüm dermokozmetik markalarına ise http://www.dermokozmetik.com adresinden ulaşabilirsiniz.

 Biliyoruz ki bugün birçok insan sırf d vitamini sentezleyeceğini düşünerek saatlerce güneşin altında kalmakta ve güneşin aslında faydasından ziyade zararlı etkileri ile karşı karşıya kalmaktadır. Çünkü d vitamini sentezlemek için kış mevsiminde evden işe ya da evden okula giderken yürüdüğünüz kısa mesafeler bile yeterli olmaktadır. Yaz güneşi altında saatlerce durulması halinde ise cildiniz üzerinde istenmeyen yanıkların oluşumuna sebebiyet verebilirsiniz. Böyle bir durumla karşı karşıya kalmanızda ise cildiniz kendini güneşin zararlı ışınlarından koruyabilmek adına Vichy güneş ürünlerini tercih edebilirsiniz.

 Vichy ürünleri pahalı mı?

 Sizlere sunuyor olduğu işlevler karşılığından vichy ürünlerinin ekonomik boyutunu ikinci plana atacağınızdan emin olabilirsiniz. Çünkü biz insanlar, yaşamımız boyunca sağlıklı, huzurlu ve keyif dolu bir hayata sahip olmak isteriz. Dolayısı ile maddiyat daima ikinci planda kalıyor olsa da Vichy ürünleri ekonomik fiyatlar ile insanlara sunulmaktadır. 


 

4.7.2014 1 - 14892

İlgili Diğer Yazılar
Bebeklerde Cilt Bakımı
Bebeklerde Cilt Bakımı
Konuyla İlgili Sorular
İlgili Forum Konuları
BU SAYFAYI PAYLAŞ Facebook'ta paylaş

SAĞLIK HABERLERİ Tüm Haberler Sağlık Haberleri Rss

FOTO GALERİ Tüm Foto Galeriler
Diş Fırçanızı Karanlık Yerde Tutuyorsanız Dikkat! Tehlike Saçıyor
Diş Fırçanızı Karanlık Yerde Tutuyorsanız Dikkat! Tehlike Saçıyor
Yumurtayı Pişirmeden Önce Yıkamak Ne Kadar Doğru?
Yumurtayı Pişirmeden Önce Yıkamak Ne Kadar Doğru?
Kan Lekeli Yumurta Yenir mi?
Kan Lekeli Yumurta Yenir mi?
Lahana Yapraklarını Göğsünüze Sarın, Faydası İnanılmaz
Lahana Yapraklarını Göğsünüze Sarın, Faydası İnanılmaz

SAĞLIK VİDEOLARI Tüm Videolar
Sağlık Video Zeytin Yağının Kilo Aldırmadığı Doğru mudur?
Zeytin Yağının Kilo Aldırmadığı Doğru mudur?
Sağlık Video İnsanlar Neden Kilo Alır?
İnsanlar Neden Kilo Alır?
Sağlık Video Fazla Kilolar Sağlığımızı Nasıl Etkiler?
Fazla Kilolar Sağlığımızı Nasıl Etkiler?
Sağlık Video Kanser
Kanser

 

[Hata Bildir]