ruh-sagligi Soruları

Ruh-Sagligi Hakkında Kulanıcıların Sorduğu Sorular ve Ruh-Sagligi Sorularına Doktorlarımızın Verdiği Yanıtlar Bu Sayfada. Ruh-Sagligi Soruları ve Doktor Cevaplarına Ulaşmak İçin Tıklayın.

 • Korunmasız İlişki Sonrasında Penisimde His Kaybı Oldu. Ne Yapmalıyım?

  Sayın Ali Bey, benim bir sorunum var ve çok kotu durumdayım. Yardımcı olursanız sevinirim. Bir bayanla korunmasız ilişki yaşadım, o günden sonra penisimde his kaybı ve sertleşme sorunu yaşamaya başladım. İdrar yaparken kısık ve zor idrar yapmaya başladım ve son olarak tıp dilinde anal bölgemde sivilce şeklinde yaralar çıktı ve devamlı kaşındırmaya başladı. Ruh sağlığım bozuldu. Bunun nedeni ne olabilir?

 • El Ayak Boşalması, Kalp Çarpıntısı ve Kusmanın Sebepleri Ne Olabilir?

  Merhaba, bir yakınımın sağlık sorunlarını yazdım. Maddi durumu iyi olmadığı için doktora gidemiyor. Bir yıldır bazen geceleri el ayak boşalması ve kalp çarpıntısı oluyor. Sanki kalbi midesinde atıyormuş gibi. Gün aşırı da istifra ediyor ve rahatlıyor. Bununla birlikte sanki sırtına iğne gibi bir şey batıyor ve çenesinde uyuşma oluyor. Gavizkon şurup içince de rahatlıyor. Bu durum başladığından beri ruh sağlığı da bozuldu. Ölüm korkuları ve aniden sıkılmaları başladı. Bu neyle ilgili olabilir ne yapabilir? Yardımcı olursanız çok sevinirim.

 • 20' lik Diş Çıkarken Baş Dönmesi ve Ruh Hali Bozukluğu Yapar mı?

  Merhaba hocam sorum 20’ lik diş çıktığı aşamada baş dönmesi, ruh hali bozukluğu gibi rahatsızlıklar getirir mi beraberinde? Teşekkürler.

 • Psikolojim ve Ruh Halim Çok Bozuk. Yardımcı Olur musunuz?

  Merhabalar, lütfen bana yazın. Duygularımı kontrol edemiyorum. Çok mutsuzum, psikolojim, ruh halim çok bozuk. Sürekli ağlıyorum, başım da çok ağrıyor. Terapi görmek istiyorum. Bana yardımcı olur musunuz? İyi çalışmalar.

 • Hamileyim ve Her Konuda Tedirginlik Yaşıyorum. Ne Yapmamı Önerirsiniz?

  Merhaba, ben 31 yaşındayım. 4 yıllık evliyim ve şu an 25 haftalık hamileyim. Daha önce 2 ya da 3 seans kadar bir psikoloğa gitmiştim (asansör, kapalı yerde kalamama gibi sorunlardan) ve panik atak teşhisi konmuştu. Hamileliğimin 17-18 haftasından beri ruh halim pek iyi değil. İçimdeki bebek daha fazla büyüyünce ne yapacağımı, nasıl doğum yapacağımı, yemek yerken çok fazla yersem nefes alamayacağımı ve hava kararmaya başlayınca tedirginlik ve en önemlisi sürekli tedirginlik hissi beni çok yıpratıyor. Bunun yanında, işimde ve evimde hiç bir sorunum yok, mükemmel bir eşe sahibim ve bu hamilelik bizim inanılmaz derecede istediğimiz bir durumdu. Ne yapmamı önerirsiniz?

BU SAYFAYI PAYLAŞ Facebook'ta paylaş

SAĞLIK HABERLERİ Tüm Haberler Sağlık Haberleri Rss
Depreyona Giren Kadınlar Alzheimer Riski Taşıyor
Video Konferansla Gastroenteroloji Eğitimi
Uçak İnerken Uyumak Kulağa Kalıcı Hasar Verebiliyor
Çocukları Alerjiden Korumanın 12 Yolu
Her 10 Kişiden Birinde Anevrizma Riski Var
Çocuklar İçin Pratik Beslenme Önerisi
Fazla Stres Vücudu Yoruyor
Daralan Beyin Damarı, Ameliyatsız Açıldı
Beyin Göçünü Tersine Çevirecek
Çocuğunuzun Kahvaltısını İhmal Etmeyin
10 Soruda Prostat

FOTO GALERİ Tüm Foto Galeriler
38 Yıl Evvel Bir Bebeğin Hayatını Kurtaran Hemşire Facebook Fotoğrafını Görünce Şoke Oldu
38 Yıl Evvel Bir Bebeğin Hayatını Kurtaran Hemşire Facebook Fotoğrafını Görünce Şoke Oldu

'Ölümden Başka Her Derde Deva' Besin: Çörek Otu
Lahananın Bilmediğiniz Faydaları
Lahananın Bilmediğiniz Faydaları
Dişleriniz İyi Çiğneyemiyorsa Erken Bunayabilirsiniz
Dişleriniz İyi Çiğneyemiyorsa Erken Bunayabilirsiniz

 

[Hata Bildir]